Bir Hipsterın Mutlaka İzlemesi Gereken 5 Film

Hipsterlar belirli bir müzik zevkine sahiptir. Aşağıdaki resimde Hipster müzik arşivine başlaman için aşina olman gereken başlıca grupları bulacaksın. Resimde ortalama bir Hipster ipod örneği. Kendininkini de buna göre ayarla.

hipsterpod

Gel gelelim filmlere.İzlenmesi ve ders alınması gereken hipsterlerı ın salyasını akıtan kısa bir film listesi göreceksiniz.

1. Garden State – Bazı Hipsterlar bu filmi aşmış olsalar da Bir çoğu hala etkisi altındaır.

garden_state

2. Wes Anderson yapımı her şey. HER ŞEY. (Royal Tennenbaums, Rushmore, The Life Aquatic, Bottle Rocket, Darjeeling Limited)

Bütün kabul görmüş Hipsterler fırsatını bulsa  Wes Anderson la evlenir.  Onunla evlen ve onun küçük Hipster film yapımcısı bebeklerini sev.Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi filmlerini yapımcısıdır. Bi ihtimal çok iyi çocuk da yapabilir. Belki.

hipsterbaby

3. Donnie Darko – Her Hipster mutlaka Donnie Darko safhasından geçmelidir. Şimdi sıra sende. 

donnidarko

 

hipster

4. Eternal Sunshine of the Spotless Mind – Bu film yüzünden, Hipsterlar  Clementine ismini sever ve saçlarını maviye ve pembeye boyarlar. 

clementine

5.  Once (Bu filmi izledikten sonra  Hipsterlar tas tarağı toplayıp İrlanda’ya yerleşme arzusuyla tutuşur ve  akustik gitarlarında duygusal- romantik şarkılar çalma eğilimi gösterirler.)

once

Yazı için: Nickola Berrygele’ye teşekkürler.