in

BEĞENDİMBEĞENDİM ÖĞRETİCİÖĞRETİCİ

Asistanı, Kim Kardashian Hakkında Konuştu

Kim Kardashian’ın asistanı, hatta Kardashian West markalarının genel müdürü olan Stephanie Shepherd, Kim Kardashian hakkında Refinery29 ile şaşırtıcı bir röportaj yaptı.

2013’te Kim Kardashian’ın ilk ve tek asistanı olabilmek için görüşmeye gittiğinde, Kardashian’ın kızı North’a hamile olduğunu söyledi. Şimdilerde Kim Kardashian’ın kişisel asistanı, ev asistanı, iki çocuğu ve çocuklarının dadısı olduğunu söyleyen Shepherd, “Kardashian West markalarının genel müdürlüğü pozisyonuna yükseldim ve şimdi Kim Kardashian benim pozisyonumu yapacak yeni birisini arıyor” dedi.

“Uyandığımız andan, uyuyana kadar sürekli mesajda fikir alışverişi yaparız” diyerek sürekli iletişim halinde olduklarını belirtti

Shepherd içgüdüsel olarak Kardashian’a karşı çok korumacı yaklaştığını, bazen magazinciler tarafından takip edilirken ya da büyük kalabalık ile karşılaştıklarında Kardashian’ın çok sakin kaldığını söylüyor.

Kim Kardashian’ın asla mola vermediği ve eşi Kanye West’in de çok çalışkan olduğunu belirten Shepherd, bu tempoda Kardashian’a her zaman destek ve yardımcı oluyor.

Kim Kardashian’la tanıştıktan sonra spor alışkanlığı da azandığını söyleyen Shepherd, “Kim, Kourtney ve Khloe’nin etrafında olduğum her zaman spor yapıyorum. Çok sık spor yapıyorlar. Bu yüzden ben de Calabasas’a gidiyorum ve Kourtney veya Kim ile orada onlarla spor yapıyorum” dedi.

Kim Kardashian’ın asla “hayır” cevabını kabul etmediğini söyleyen Shepherd, Kim Kardashian’ın böyle bir durumla karşılaştığında “Bunu kabul etmiyoruz, telefonu başka birisine ver ve bunu olmasını sağla” dediğini söylüyor.