Saldırıya Uğrayan Kadınları Koruyan İcat: Athena

Ne yazık ki bizler bu satırlarda her gün yazsak da ne kadına şiddet ne de taciz durmuyor, biz kararlılıkla bu konuda hassasiyetimizi bildirmeye ve bir kesimi en azından bilinçlendirmeye devam edeceğiz. Tanıtacağımız icat sadece kadınlar için değil kendini tehlikede hisseden herkes için oldukça kolay kullanımı olan bir alet. Athena isimli bu cihaz fotoğraftaki gibi kıyafetlere uyumlu, mücevher gibi.

athena

Alarm modu ve gizli modu var. 3 saniye basılı tutunca çalışıyor. Alarm modunda 3 saniye basılı tuttuğunuz zaman alarm çalıyor ve önceden bildirilmesini istediğiniz kişiye tehlikede olduğunuzu ve konumunuzu bildiren bir uyarı gidiyor.

athena

Gizli modda ise alarm çalmıyor ve aynı şekilde uyarı gitmesini istediğiniz kişiye sizin konumunuzu ve tehlikede olduğunuzu bildiren bir bildirim gidiyor.

athena

Bu cihazın pil ömrü 3 ay fiyatı ise 75 dolar, bu 75 dolar karşılığı siz bir tane alıyorsunuz firma kadın dayanışma derneklerinin belirttiği isimlere de bir tane yolluyor. Yani hem kendinizi hem de bir başka kadını korumuş oluyorsunuz.

Cihazı satın almak ve daha fazla bilgi için indiegogo sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bu mücevher görünümlü ROAR adı da verilen süper cihazın videosu: