Öksürükten Kurtulmak İsteyenlere Doğal Çözüm

The Geyik‘in Facebook sayfasında harika bir yazı paylaştık ve iki binden fazla kişi paylaştı, çok kişi de denedi ve hepsinde başarılı oldu. YİNE DE SİZ DOKTORUNUZA DANIŞMADAN ASLA VE ASLA BÖYLE BİR ŞEY YAPMAYIN. ÖNCE DOKTOR, SONRA TAKVİYE.

Öksürükten kurtulmak isteyenlerin kesinlikle denemesi gereken bu doğal formül için  Naz Ay Balım’a teşekkür ederiz, sayesinde öksürükten kurtulduk.

öksürük
bu mevsimlerde geçmeyen inatçı öksürük (ki gece ve gündüz nöbet halinde kuru öksürük yaşadık 2 güne azalıyor 3 cü günde hiçbir şeyi kalmıyor).burun akıntısı gibi mevsimsel rahatsızlık için kendi çocuklarıma uyguladığım doğal ilaç tarifi… taze olarak az az yapın verin…her sümüklenme de, her öksürük de verilen antibiyotiğe ve bunun normalleştirilmesine şiddetle karşıyım.
1 adet orta büyüklükte soğan
1 diş iri sarımsak
yarım çay bardağı civarında bal
soğanı soyup içini kabak oyar gibi altını açmadan ve çok fazla dış kabuğa da gelmeden oyun, altına iğneyi batırıp batırıp çıkarın (bal süzülerek buralardan akacak)..1 diş sarımsağı soyun ve ezin bunu bal ile karıştırıp soğanın içine doldurun ve bir bardağa resimdeki gibi oturtun. içindeki tamamen süzülünce tekrar soğanın içine dökün 2. süzülmede hazır hale geliyor sabah akşam aç tok fark etmiyor 1 tatlı kaşığı dolusu veriyorum 3. güne toparlanıyoruz.