Kırkından Sonra Üçüzlere Hamile Olduğunu Öğrendi Ama Asıl Sürpriz Bambaşka

Kırk yaşının üstünde olan Kimberly Fugate, eşi Craig ve 10 yaşındaki kızı Katelyn ile sıradan bir hayat sürüyordu. Bir gün iyi hissetmedi ve doktora gitmeye karar verdiler. O an mucizevi bir andı ve öğrendiklerine göre Kimberly hamileydi. Hikaye burada da bitmiyor. Bebekler 3 aylık olmuştu bile. Bebekler diyorum çünkü üçüz bebek bekleniyordu.

Doktorlar da en az Kimberly ve ailesi kadar şaşırdılar bu olaya. People Magazine’e konuşan Kimberly: İlk başta çok tedirgindim. Ancak her şeyin düzgün gideceğine dair inancım sonsuzdu, dedi.

42 yaşına girmeden hemen önce, 28 haftalık hamileyken Kimberly üçüz kızlarını dünyaya getirdi.

yasli anne

Ancak, henüz her şey bitmemişti. Doktorlar bir bebeğin daha anne karnında olduğunu fark ettiler.

Kimberly durumu şöyle anlatıyor: “Üç çocuğu doğurduktan sonra doktorlar bir bebek daha gördüklerini söylediler. Bense ‘Olamaz!’ dedim. Tamamen şaşkına dönmüştüm” dedi.

Her şey gerçekti. Kimberly ve Crag’in dördüz çocukları dünyaya gelmişti ve tarifi mümkün olmayan bir mutluluk yaşadılar. Çocuklarının adlarını sırayla; Kenleig Rosa, Kristen Sue, Kayleigh Pearl ve Kelsey Roxanne koydular.

anne

Çiftin aile hekimi, olanları duyduğunda şoka uğradı. Ebelerin ona şaka yaptığını düşündüğünü söyledi. Beklenmedik dördüz çocuk doğurma olasılığının 729,000’de 1 olarak tahmin ediliyor.

cocuk

Doğumlarından tam bir yıl sonra Kimberly sosyal medyada dördüzlerinin fotoğrafını mutlulukla paylaştı.

dorduz

Son olarak Kimberly, “Sabahları uyanıp dördüzlerimin kahkahalarını duymak, birbirleriyle oynamalarını görmek ve bana anlamsızca seslenmeleri kelimelerle ifade edilemez. Herkesin çocuğu kendine dünyanın en güzeli gibi gelir ama inanıyorum ki dördüzlerim dünyanın en tatlı şeyleri. Dördüzlerim hayatımdaki en büyük sürpriz oldu ve onlarsız yaşamayı hayal bile edemiyorum.” dedi. 2014 yılında doğan bebeklerin biraz büyümüş hali:

anenne

*Newsner.com’dan Türkçeleştirilmiştir.

Dördüzlerin videosu