İnterneti güzelleştirelim. The Geyik medyanın geleceği olacak editörleri arıyor!

Siyasetten uzak pozitif içerik sitesi olan The Geyik; sürekli olarak iyi fikirler veren, insanların yüzlerini güldüren bir platform olarak 7 yıla yakın süredir yayında. Bu güne kadar 100’den fazla editörün The Geyik’te yazısı yayınlandı ve milyonlarca kişiye ulaştılar.

İyi insanlardan oluşan güzel bir yazar kitlemiz oldu. Arada kahve buluşmaları yaptık, arada konserlere gittik. Birçoğu sonraki işlerinde bizi referans gösterdi, birçoğuna biz yeni iş kapıları açtık. Şimdi bu güzel insanlar takımını genişletmek istiyoruz.

Dijital yayıncılık ve içerik pazarlamasına yeni isimler katmak ve bu isimleri geleceğe hazırlamak gibi bir misyonumuz var. İçerik atölyesi gibi işleyen The Geyik, haftada birkaç saatini ayırabilecek herkesi takımına davet ediyor.

Özellikle içeriklerini insanlara ulaştırmak isteyenler, okul döneminde ve yaz aylarında çok vakit harcamadan harçlığını çıkartabilmek isteyenler için ideal bir kariyer fırsatı. Eğitim olarak başlayıp ufak ufak büyüyecek bir program da diyebiliriz.

Ben içerik bulamam, aslında iyi yazarım ama aklıma konu gelmiyor, çok iyi yazıyorum ama insanlara ulaşamıyorum, fırsat olsa en iyi konuları ben bulurum diyen herkes davetli. Bu bir iş değil, aksine hayatınızı güzelleştirecek bir aktivite olacak.

Tek yapmanız gereken İÇERİK EKLE kısmından içerik hazırlamak veya bize [email protected] adresinden ulaşmak.

BEN MUHTEŞEM VİDEOLAR ÇEKİYORUM THE GEYİK BENİ KEŞFET diyenlere de ayrıca bir parantez açalım. Farklı konularda videolar hazırlarım sen de beni yayınla diyenler de ayrıca mail atsınlar. [email protected]


Biz içeriğin gücüne inanıyoruz.
İÇERİĞİN KRAL VE KRALİÇELERİ OLACAK isimleri bekliyoruz!

Gelin interneti birlikte güzelleştirelim.