Instagram’ın Yeni Fenomeni “Vampir Kirpi” İle Tanışın

Sosyal medyada birbirinden sevimli videoları ile ünlü olan cüce Afrika kirpilerinden biri olan Huff ile tanıştırmak istiyoruz sizi. Huff, 3 yaşında ve vampire benzeyen dişleri ile instagramın yeni fenomeni olmuş durumda.  Fenomen diyoruz çünkü en son baktığımıza göre 18k takipçisi vardı! Huff adının dışında “Sir Hodge Huffington the Cricket Slayer” adı ile de tanınıyor.

vampire-hedgehog-fangs-hodge-huffington-25

 

Huff, Amerika / Utah’da yaşayan Carolyn Parker‘ın küçük kirpisi. Eski sahibi tarafından hor görülmüş; bu yüzden de bir öğrenci tarafından sahiplenilmiş. Yeni bir hayata başlayan Huff sahibi tarafından delicesine sevilirken ünlü bir kirpi olacağını bilmiyormuş bile. Baktığınız zaman sizi ısırmak isteyen vampirimsi dişlerinin yanı sıra  sevimliliği ile kalbinizi de bir anda çalıveriyor.

vampire-hedgehog-fangs-hodge-huffington-36

Her fotoğrafta farklı bir karaktere bürünen Huff, sahibi için adeta bir antidepresan görevi üstleniyor. Birbirlerini seven bu ikili gerçek mutluluğu da bulmuşa benziyor.

vampire-hedgehog-fangs-hodge-huffington-30

Parker, Utah’ta yaşayan pek çok kişinin soğuk ve karlı geçen mevsim sebebiyle bunalımda olduğunu dile getiriyor. Bu yüzden de Huff’ın fotoğraflarını instagram hesabında paylaşarak morali bozuk olan insanların neşe kaynağı olabileceğini düşünmüş.

vampire-hedgehog-fangs-hodge-huffington-28

Biz de bu cici kirpiciği çok sevdik ve kendisinin fotoğraflarına bakarken deli gibi serotonin salgıladık!

vampire-hedgehog-fangs-hodge-huffington-7

Vampir Kirpi Huff’ın daha fazla fotoğrafını görmek isteyenleri ise şöyle instagram hesabına davet ediyoruz