İhtiyacın olan şeylere satın almadan ulaşmanı sağlayan platform: Bumerangla

İstediğimiz bir şeyi almak için aylarca beklediğimiz, benim olsun diye gün saydığımız ve sahip olduktan sonra, gerek zaman yetmezliğinden gerek heyecanımız söndüğünden, onları bir köşede bıraktığımız olmuyor mu?

Yeni model bir telefon çıkmış. Almak istiyoruz. Verseler bir iki gün denesek bize uygun mu değil mi daha iyi anlarız sanki. Ya da laptop almak istiyoruz ama öncesinde “Kullanabilir miyim acaba?”  diye denesek iyi olurdu di mi?

Tam bu noktada yardımınıza Bumerangla yetişiyor.

Bumerangla Paylaşım Platformu nedir?

Kısa dönemli ihtiyaçlarınızı bulabileceğiniz ya da evde bir hevesle alıp artık az kullandığınız eşyalarınızı paylaşıp, eğer isterseniz de ek gelir elde edebileceğiniz bir eşya paylaşım platformudur. Ayrıca satın almak istediğiniz bir ürünü öncesinde deneme gibi bir fırsatınız da var.

Paylaşım kültürünü destekleyen Bumerangla lokasyon bazlı olma özelliği ile kullanıcıların anlık ihtiyaçlarına kolayca ulaşabilmesini sağlıyor. Bumerangla, TC kimlik doğrulama, yasal sözleşme ve istenildiğinde depozito blokesi gibi geliştirmeleriyle Türkiye’de bir ilki gerçekleştirip paylaşımın güvenli yolunu sizlere sunuyor.

Bumerangla’da neler bulabilirsiniz?

Beğendiğiniz bir fotoğraf makinesi, istediğiniz teleskop, oyun gecesi için gerekli olan playstation, evde düzenleyeceğiniz parti için ses sistemi ya da Game of Thrones gecelerinize renk katacak dev bir mısır patlatma makinesi .. Bunların hepsi zaten var ve sizler için Bumerangla’ da paylaşılıyor. Dilediğinizi seçip planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

bumerangla.com‘ a girerek yüzlerce ürün arasından size uygun olanı seçip, kullanmak istediğiniz tarihler için talep gönderebilirsiniz. Talep öncesinde “konuşma başlat’’ butonuna tıklayarak sorularınızı ürün sahibine iletebiliyorsunuz.

Yaz tatilinde surf, kış tatilinde snowboard veya kayak ekipmanları, outdoor ekipmanlar, go pro, instax, çadır, uyku tulumu, ses sistemi, laptop, fotoğraf makineleri 360 derece kameralar, drone, 3D Yazıcı, hoverboard gibi birbirinden farklı ve çok sayıda ürün Bumerangla’da sizi bekliyor.

Sosyal girişim

Yeni maceralar yaşayıp anılar biriktirmeyi ve paylaştıkça her şeyin bizlere yeteceği vurgusuyla ilerleyen ve  Big Bang 2016’da finale yükselerek Türkiye’deki ilk 20 ekip arasında yer almayı başaran sosyal girişim Bumerangla kullanıcı deneyimini geliştirerek daha dinamik, renkli ve kolay bir görünüş ile karşımızda!

Elinizde paylaşmak istediğiniz eşyalarınız varsa bumerangla.com‘a ekleyebilir ya da ihtiyacınız olan ne varsa bumerangla.com’ da bulabilirsiniz.

Artık her şeyimiz var !

 

Nasıl çalışır?