Siyasetten Ve Haberlerden Sıkılanları Mutlu Eden İçerik Sitesi: The Geyik

İnternet dünyasında çok meşhur bir söz var; içerik kraldır. Peki gerçekten öyle mi?  Yakın zamana kadar değildi, ama içerik artık gerçek anlamda krallığını ilan ediyor.  Bunun sonucu olarak da; Türkiye’de ve dünyada artan içerik siteleri, paylaşılabilir görsel ve yazılı içeriklerle internet dünyasını ele geçiriyor.  Geleneksel medyanın trafik çekmek için attığı başlıklardan sıkılan internet okuyucusu onlara gerçekten ilgi çekici içerikler sunan yeni medya sitelerine yönelmeye başladı.  The Geyik’in hikayesi de tam bu noktada başlıyor.

Can Dişbudak ve Cem Dişbudak’ın sosyal medya trendleri ve önceki sitelerindeki deneyimlerini aktardığı site, 2014 yılında kuruldu. The Geyik, kullanıcıların eğlenceli listeleri, ilgi çekici videoları, ilham veren dekorasyon ve seyahat önerilerini ve viral içerikleri bulduğu bir içerik sitesi. Çizim ve tasarımlar, sinema, kültür, kadın hakları, hayvan dostlarımız, doğadan haberler ve elbetteki komik içerikler de sitede bulabileceğiniz kategorilerden bazıları.

The Geyik’i  klasik içerik sitelerinden farklı kılan en büyük özelliği ise gücünü sosyal medyadan alması ve bunu yaparken siyasetten ve gündem haberlerinden  uzak durmaya özen göstermesi.  Kısa zamanda  210000 Facebok hayranına ve milyonluk sayfa gösterimine sahip bir site olan The Geyik, çoğunluğu editörler ve sosyal medya gurmelerinden oluşan 18 kişilik bir ekip.

 

Siteyi ziyaret etmek için: www.thegeyik.com