Çağatay Ulusoy, Farah Zeynep Abdullah ile Dönüyor

Son olarak Delibal‘da oynayan genç kızların sevgilisi Çağatay Ulusoy uzun zamandır dizi sektöründen uzak kalmış, hayranlarının gözü yollarda kalmıştı. Hayranlarını sevindirecek haberse çok geçmeden geldi.Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği yeni sezonda yayınlanacak olan İçeride dizisinde başrol oynayacak. İçeride dizisinde Polis Akademisi’nde okuyan Sarp karakterine hayat verecek olan Çağatay Ulusoy, saçlarını kestirip kirli sakal bıraktı.Dişli bir polisi canlandıracak olan Çağatay Ulusoy dizi için silah kullanma ve dövüş eğitimleri aldı.

Yönetmen koltuğunda  son olarak ‘Karadayı’da görev alan Uluç Bayraktar’ın oturacağı, senaristliğini ise Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu’nun üstleneceği yapımın oyuncu kadrosu ise şimdiden çok konuşuldu.Dizide Çağatay Ulusoy’un canlandırdığı Sarp karakterinin kardeşini ise ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli canlandıracak.İki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatan dizide Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Yıldıray Şahinler ve Gözde Kansu gibi birçok ünlü oyuncu da yer alacak.

#1.

içeride6

#Eylül ayında Show Tv’de yayınlanacak olan dizide Çağatay’a partner olarak birçok güzel isimle konuşulmuş sonunda Farah Zeynep Abdullah’ta karar kılınmış.

 

 farah 

#Dizinin tanıtımları son sürat devam ediyor.

 

içeride5

#

içeride2

#Posta Gazetesi‘nin yer verdiği bir habere göre yakında başlayacak dizide Çağatay Ulusoy ayda 120 bin TL, Farah Zeynep Abdullah ise 160 bin TL ücret alacak.

içeride8

#Eylül ayında başlayacak dizinin ilk fragmanıysa yayınlandı.

http://www.showtv.com.tr/dizi/fragmanlar/icerde-sezon-1-bolum-1-izle/24667

cagatay-ulusoy