BAYRAMDA ÇALIŞMANIN 8 FAYDASI

Bir bayram tatili daha geldi… Büyük şehirler hızla boşalmakta… Şehirde kalmak zorunda olanlar, tatil falan dinlemeyip çalışanlar olarak mutluluk zamanıdır! Trafik sakin, şehir huzurlu… Mis. Aslında bu yalnızlaşma bize yarıyor ama boşverelim bencilliği, siz de gitmeyin. Yollar en çok şimdi tehlikeli! Evinizden de çıkmayın ama sabah iş yerine ulaşma çabası sonunda huzurlu, evde dinlenin.

1) Şehir sessiz, şehir huzurlu, hem trafik de yok! Resmen böyle gözüküyor:

Reinebringen'de muhteşem bir manzara

2) Herkes tatil derdindeyken biz valizle filan uğraşmıyoruz!

ruslar

3) Misafirler kapı zillerini aşındırırken, siz beyaz yakalarınızı kabartıp ofis huzurunda kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

KAHV

4) Misafir çocuklarıyla muhatap olmak zorunda kalmazsınız.

Yaramaz çocuklar- 123

5) Ev sahibi zoruyla şundan da ye bundan da ye diye diye 3-4 günlük bayram tatilinde, 10 kilo almazsınız. Öğle aralarınız ve yağsız salatalarınızla aksine kilo verirsiniz. (İyimser günümdeyim, ne var?!)

ofis-diyet

6) Çok katlı bir iş merkezinde çalışıyorsanız ve üstelik tatil süresince yalnızca belli yerler çalışmayı sürdürüyorsa, asansör sırası beklemezsiniz.

komik

7)Hayat genel olarak yavaşlarken, sizin için hızlanır. Pratik çözümlerin en güzel zamanıdır!

WorkingDead
8) Her yer kalabalık olduğundan böyle günlerde alışverişe çıkmak zor malumunuz. Ama şu an patron sizi çalışıyor sanarken siz internetten The Geyik’e özel satın alırken %10 indirimle Colin’s‘ten güzel kıyafetler alabilirsiniz. TIKLA
CLNS