in

YUH! Abidal, Messi’nin Gerçek Yüzünü Anlattı

Messi oynadığı futbol nedeniyle sevilen bir isim ama bu anı sonrası ona olan sevginiz bitebilir.

Eric Abidal, karaciğer kanseri olduğu dönemde Lionel Messi’yle yaşadığı bir anıyı paylaştı.

Takıma maçtan önce sağlığının iyi olduğunu belirtmek için video attığını belirten Eric Abidal, “Çok zayıf göründüğüm bazı videolar vardı. Oyunculara maç öncesinde moral vermek için bir video gönderdim. Messi bana ne söyledi biliyor musunuz? ‘Bir daha bize böyle videolar gönderme, bizi üzüyor takıma zarar veriyorsun’ dedi. Ben böyle düşünmemiştim, iyi göründüğümü ve böylece onlara cesaret vereceğimi düşündüm. Ancak onlar beni bir ceset gibi gördüklerini söylediler.” ifadelerini kullandı.

“HENRY GELDİĞİNCE ÇOCUK GİBİ AĞLADIM”

Marca’ya konuşan Eric Abidal, “Henry beni hastaneye görmeye geldiğinde çocuk gibi ağladım. Çünkü beni böyle görmesini istemiyordum ama beni görmeye gelmesine sevindim.” açıklamasını yaptı.

Şu an 38 yaşında olan Abidal, 2015 yılında futbol kariyerini noktalamıştı.

Ne düşünüyorsun?

-7 points
Upvote Downvote

Total votes: 33

Upvotes: 13

Upvotes percentage: 39.393939%

Downvotes: 20

Downvotes percentage: 60.606061%

2 Comments

Leave a Reply
  1. Futbolun bir amaç insanın bir değer olduğunu hatırlamakta fayda var.Sen yok isen oda yok demektir;en azından senin için.Abidal karakterli sağlam yapısı olan bir kişilik lakin;amacın değerin önüne geçmesi Allah korkusunun kul korkusuna değişmek gibi olur her zaman önce insan.

  2. olaya hangi taraftan baktığına bağlı güzel bir örnek .her ikiside doğru söylemiş hatta abidal kendisi söylüyor hery nin kendisini öyle görmesini istememiş çocuk gibi ağlamış .maça çıkmadan önce video göndermek yanlış arkadalarına kanser olduğunu hatırlatıyorsun.

Yorum yap