Ünlülerin Met Gala’da Giydikleri Kıyafetler Hakkında Yapılan Dedikodular

Met Gala, özetle anlatmam gerekirse Instagram’dan, magazinlerden ağzımız açık takip ettiğimiz ünlülerin katıldığı, her sene farklı bir tema belirleyen, Newyork’ta gerçekleşen bir yardım gecesi. Bu sene de giyilen saçma ama milyonluk  kıyafetlerle gündem konusu. Bu seneki teması ise  “Age of Technology”.

Ünlülerin afterıda, yorgunluğu da sona erdi ama bizim geceye dair dedikodularımız sona erer mi? Asla. Ee ne demişler, zenginin malı, züğürdün çenesini yorarmış.

Rihanna pembeli, allı makyajıyla tıpkı evde annesinin makyaj malzemelerini sürüp sürüştüren, ” Çocukları pistten alalım ” cümlesinin nesnesi halinde. Kostümüne ne desem az. Biraz kilolu mu göstermiş o elbise seni?

Cara Delevingne tarz olayım derken GORA’daki 216 olmuşsun be güzelim.

Katy Perry ise hem annesini hem babasını birde köyünü özlemişcesine kınalı bir gelin.

Selena Gomez ise belliki bu sefer tuttuğunu koparacak. Helal kız sana “düğün, gelinlik, evlilik” mesajlarını alttan alttan vermeye başlamışsın Weeknd abimize. Hadi inşallah, bu yaz senden bir düğün bekliyoruz. Bieber’ın gözleri yaşlı.

Şu ailede bir akıllı, edepli sen vardın Kendal. Artık oda diğer kardeşleri gibi. Bir Kim Kardashian, Kylie Jenner olamasa da eminim o da yakında estetikle pilates topu gibi yapacaktır totoyu. Ne diyebilirim ki, üzdü.

Ablası Kim Kardashian, Kendal’ın aksine bizi şarşırttı. Ne bir takı, ne de dekolte. Kanye abimiz kızmış olacak ki Kim Kardashian Met Gala’nın en sade isimlerinden. Tabi fiziği sayesinde daima en çok dikkat çeken de o.

Hediye paketi. Rita Ora hakkında söyleyebilceklerim bu kadar.

Sana ben ne diyeyim Madonna? Vatan sağolsun be..

Gözlerimiz yeterince kanadı, yüreğimiz parçalandı. “Ah o para bende olacak, ne biçim giyinirdim” haykırışlarınızı duyar gibiyim kızlar.