Connect with us

KONUK GÜZEL

Ünlü Oyuncu Çocuklardan Aldığı Mesajları Yayınlayarak Ailelere Ateş Püskürdü

Fransız yetişkin film oyuncusu Nikita Bellucci, çocukların kendisine Twitter’dan gönderdiği müstehcen mesajlardan dert yanarak çocukların ailelerine ateş püskürdü.

Cinsel içerikli film oyuncusu Nikita Bellucci, Twitter’da isyan etti. Sebebi ise küçük yaştaki kullanıcılardan aldığı mesajlardı. Bellucci, ebeveynlere hem kızdı hem de sitem etti.

“ÇOCUKLARI EĞİTMEKTEN BIKTIM”

28 yaşındaki oyuncu anne babalara çocuklarını cinsel eğitim konusunda yeterince bilgilendirmedikleri için ateş püskürdü. Bellucci, “Cinsel ilişki hakkında çocukları eğitmekten bıktım” dedi.

GELEN MESAJLARI PAYLAŞTI

12 yaşından küçük çocuklardan cinsel içerikli mesajlar alan ve bundan rahatsızlık duyan oyuncu, kendisine gelen mesajları da takipçileri ile paylaştı. Bellucci ailelerin çocukların sosyal medya kullanımını doğru bir şekilde düzenlemeleri gerektiğini de belirtti.

Fransız oyuncunun paylaştığı bazı meajlar dikkat çekiciydi. 13 yaşındaki bir çocuk, “Merhaba, sana hayranım. Bana çıplak fotoğraflarını gönderebilir misin?” yazmıştı. Bellucci ise ” Hayır, aksine ekran görüntülerini aile gönderebilirim” diye cevap verdi.

12 yaşındaki bir başka çocuğa ise “Dostum 12 yaşındasın. Ev ödevlerini yap ve artık bana yazmayı bırak” diye cevap verdi. Başka 12 yaşında bir çocuğun ise kendisine cinsel organını gönderdiğini söyledi.

Oy ver

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 50.000000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 50.000000%

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükselişe Geçenler

Merhaba!

Forgot password?

Hesabın yok mu, hemen açalım! ÜYE OL

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…