in ,

DUYGULUDUYGULU KIZGINKIZGIN

Ünlü Müzisyen Corey Taylor 10 Yaşındayken Tecavüze Uğradığını Gözyaşları İçinde Anlattı

Tüm rock ve metal camiasının sevgi duyduğu, Stone Sour ve Slipknot grubunun vokalisti Corey Taylor; The Therapist isimli programda Dr. Siri Sat Sam Singh’a konuk oldu.

Çocukluk yıllarından başında geçen olayları anlatan Taylor, 10 yaşındayken komşusu tarafından tecavüze uğradığını açıklayarak herkesi şoke etti. Gözyaşları içinde olayı anlatan ünlü müzisyen,

“Bizim muhitteki bir kişi tarafından 10 yaşındayken tecavüze uğradım. Uzunca bir süre bunu kimseye söyleyemedim çünkü beni bana ve anneme zarar vermek ile tehdit ediyordu.

Bu olayı yaşadığımız sırada, çok fazla taşınıyorduk ve görünen o ki ben çok hızlı bir şekilde arkadaş ediniyordum. Takılabileceğim yalnızca tek bir kişi vardı, onunla oynuyordum ve 16 yaşında bir çocuktu.

Beni müzik yapmak için evine çağırıyordu ve başka bir gün başıma bu olay geldi ve bunu kimseye söylemedim çünkü beni ve annemi yaralamakla tehdit ediyordu. Bir gün evini yaktı ve bir gecede ortadan kayboldu. Manyak bir olaydı.” ifadeleriyle olayı tüm çıplaklığıyla anlattı.

Bu üzücü anların kaydedildiği bir video da mevcut ancak ülkemize açılmamış olduğu için VPN kullanmanız gerekebilir.

Kaynak: TurkGitar.net