in

The Geyik’ten Girişimcilere Özel Sponsorlu İçerik

Ülkemizin güzel fikirlerin başarıya ulaşmasına ihtiyacı var. The Geyik olarak biz de uzun süredir girişimcilik ekosisteminin içinde yer alıyoruz ve girişimcilerin tanıtım aşamasında yaşadığı sorunların farkındayız. Bu nedenle girişimcilere özel bir startup paketi hazırlıyoruz ve bu paket markalara götürdüğümüzün 10’da 1’inden bile daha az fiyata olacak.
Girişimlerin hedef kitlelere ulaşmasında ve bilinirliğinin artmasında da Adwords ve Facebook reklamları bir noktaya kadar iyi dönüşler sağlıyor. Fakat girişimciler iyi bilir ki; yatırımcılara yapılan sunumlardan sonra bile “BEN TAM OLARAK NE İŞ YAPTIĞINIZI ANLAMADIM” gibi yorumlar gelebiliyor. Biz bu noktada sponsorlu içeriğin gücüne inanıyoruz. İşinizi içeriğin gücüyle birleştirerek hedef kitlelenize anlatacağız.

 

Startup paketimiz yalnızca sponsorlu içerikten oluşmayacak, günlük yarım milyondan fazla sayıda içerik okutan The Geyik’in banner alanlarında da sizleri ağırlayacağız. Ayrıca 350.000’i aşan sosyal medya gücümüzden de faydalanmanızı sağlayacağız. Açıkçası hızlanmanız ve kendinizi duyurmanız için itici bir güç olacağız.

 

Startup Paketi

Girişime özel hesap oluşturulması
Girişime özel sponsorlu içerik hazırlanması (İçerik içinde -varsa- video, girişimci sitesine link gibi tanıtıcı öğeler de kullanılacaktır.)
15 gün içinde en az 20.000 sayfa gösterimi
İçeriğin 2 gün boyunca manşetten duyurulması
İçeriğin sağ sidebarda 7 gün kalması
3 gün boyunca yazı sonlarındaki reklam alanında girişimin tanıtım görseli
The Geyik’in Instagram hesabından size özel paylaşım

Örnek içerik için: http://thegeyik.com/reklam-fikirlerine-yon-verip-para-kazanmanizi-saglayan-girisim-adgager/

Ayrıca istenmesi durumunda ekstra bütçeyle girişiminize özel oluşturulan içeriğin sosyal medyada sponsorlu içerik olarak reklamının yapılması ve The Geyik sosyal ağında yer alan diğer hesaplardan da paylaşımı yapılacaktır.

 

  • The Geyik’in girişimcilere bir diğer yardımı da kuluçka merkezleri, yatırımcılar ve bu ağda yer alan diğer isimlerle sizleri tanıştırması olacak.
  • Sosyal medya yönetimi, SEO ve içerik konusunda başka ihtiyaçlarınız var ise de sizleri partnerlerimize yönlendireceğiz.

Startup kısmında girişiminizi ve ihtiyacınızı anlatın, biz de size hem bütçe hem de birlikte neler yapabileceğimiz konusunda görüşlerimizi aktaralım.

 

Sevgiler!