Vazgeçilmez rock-metal müzik geyikleri – The Geyik
Connect with us

LİSTELER

Vazgeçilmez rock-metal müzik geyikleri

Akmar Pasajı’ndan tişört alarak mutlu olan bir nesil olarak nice geyiklerin esiri olduk. Her keli Satriani’ye benzettik. En az bir kere stüdyoya girme girişiminde bulunduk. Bassçıları eğlenmiyor sandık. Rock ve metal müziğin konuşulduğu ortamlarda bulunanların çok iyi bileceği unutulmaz geyikleri sizler için derledik;

Marduk’un bir grup üyesi beyaz kazak giydiği için diğer grup üyesini öldürmüş.

Bu abilerimizin ne kadar siyaha düşkün olduğunu hepimiz biliriz. Bunu vurgulamak için güzel bir yol seçilmiş. Tabi mekanda beyaz kazak giyen birisi varsa bu geyik tadından yenmez.

Marduk_geyik

Lars Ulrich St.Anger şarkısında twin atmak için topuklarını aldırmış.

Sağ ayağını kullanmak için sol ayağını kırdıran futbolcunun hikayesini anımsatıyor bu biraz. Evet şarkı güzel ama iki topuğa değmez. Belki birisi topuğuna sıkmıştır.

Metallica Performs At Mandalay Bay In Las Vegas

Bunun bir farklı versiyonu hatta en ünlü versiyonunu hepimiz biliriz: Marilyn Manson kendini emiklemek için kaburgalarını aldırmış.

Karikatürlere de konu olan kaburga olayına da yok artık diyemiyoruz. Çünkü o Marilyn Manson, o yapmıştır!

marilyn manson umut sarıkaya

Dave Mustaine Metallica’dan hiç ayrılmamış olsa ne olurdu?

Çok güzel şeyler olurdu ama Megadeth doğmazdı abi. Bir saniye bu geyik gerçekten işe yarıyor ben bile kendimi kaptırdım. Ortamların vazgeçilmez geyiği bu iki gruptan hangisinin iyi olduğu bulunana kadar devam eder tabii ki bir sonuç alınamaz.

dave-mustaine-james-hetfield

Konser sırasında civciv ezen grup!

Videosunu sürekli birilerinin izlediği söylenir. Ortamda sürekli önerilir ancak bulunamaz. Sadece bir rivayet olarak kalmasından memnunuz tabii ki! Şu patatesten civcivlere bile kıyamayız, ay yerim!

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Varg Vikernes hikayeleri

İşte o adam! Kilise yakan genç kızların sevgilisi. Mahkemede cezası yüzüne okunduğunda gülümsemesi hala aklınızda değil mi? Hala muhabbet tıkandığında bunu kullanabilirsiniz. Eee artık lafı gelmeyecektir. İlla geyiğe takılan biri olacaktır.

Burzum_varg

Şu gitarist mi ya bilmem ne konserinde bir soloyu kaçırdı…

Gitar bilmeyi az buçuk bilen bir arkadaşınızla konsere gittiyseniz bunu size kesin söyleyecektir. Ben en son Metallica konserinde bir arkadaşımdan duymuştum bunu. Ne kadar ufak olsak da şimdi de yapanlar çıkabilir. Kirk çok kaçırdı ama yaaa denirse evet abi yaaaa cümlesi yankılanacaktır.

gitar solo geyik

Bilmem ne genç yaşta ölmeseydi ne olurdu?

Jim Morrison, Kurt Cobain ve Jimmy Hendrix gibi nice yiğitleri 27 yaşa kurban verdik. Kitaplardan, yenilenen albümlere, filmlerden araştırmalara kadar konu edilen bu genç ölümler kaçınılmaz şekilde geyiklere de konu olacaktı. O masalar sessiz kaldığında Cobain’in ekmeğini yiyecekti dinleyici. Tüm isimler sayılsa zaten temiz bir geyiklik yol alınır.

27ler kulubü

Rage Against the Machine’in solisti’nin eski Bjk’li futbolcu Yasin Sülün’e benzemesi

Bir zamanlar Rocha, Funk Metal’den para kazanamadığı için ek iş olarak Bjk’de ortasaha olarak görev yaptı. Hem futbol, hem müzik piyasasına hakim olan arkadaşların unutmayacağı bu geyik diğerleri kadar yayılmasa da azınlık olan bir kitlenin geyiği olarak yaşamını sürdürecek.

yasin-zack-thegeyik

 

Kesin arkadaşlar arasında böyle onlarca geyiğiniz vardır. Sizin de aklınıza rock ve metal geyikleri gelirse yorum olarak bekleriz.

Yükselişe Geçenler