SOSYAL MEDYA

Parası Yetmeyen Öğrenciler Bedava Lahmacun İstedi, Lokantacının Yazdığı Not Olay Oldu

Paraları yetmediği için ekstra lahmacun isteyen öğrencilere lokantacının verdiği cevap sosyal medyayı salladı. Fazladan 7 lahmacun yollayan lokanta sahibi yazdığı not ile herkesi duygulandırdı.

Sosyal medya, 5 üniversite öğrencisinin yemek siparişinde yazdığı nota büyük bir jestle karşılık veren lokantacıyı konuşuyor. Paraları olmadığı için yemek siparişinde, ‘Merhaba, evde 5 öğrenciyiz. Vize haftası başladı, neredeyse uyumadan sınavlara çalışıyoruz. Kişi başı 3 lahmacun sipariş edecektik ama paramız bu kadarına yetti (Bursun yatmasına daha çok var) mümkünse 2 tane de sizin yollamanızı istiyoruz’ notunu yazan öğrencilere lokanta sahibi olumlu yanıt verdi.

”SİZLER BU MEMLEKETİN GELECEĞİSİNİZ”

Öğrencilerin siparişine ek olarak fazladan 7 lahmacun ve her biri için tatlı gönderen lokanta sahibi siparişlerin üzerine, ‘Benim oğlum da başka bir şehirde okuyor. Allah hepinizin yardımcısı olsun. Siz bu memleketin geleceğisiniz. Tatlı da benden, zihin açar’ şeklinde cevap verdi. Nota yüzlerce yorum gelirken, lokanta sahibi ‘Öğrencilerin babası’ ilan edildi.

İŞTE HERKESİ DUYGULANDIRAN NOT:

Oy ver

60 points
Upvote Downvote

Total votes: 78

Upvotes: 69

Upvotes percentage: 88.461538%

Downvotes: 9

Downvotes percentage: 11.538462%

Comments

Yükselişe Geçenler

To Top

Merhaba!

Forgot password?

Hesabın yok mu, hemen açalım! ÜYE OL

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…