in

KIZGINKIZGIN

Özge Ulusoy’dan “Para Avcısı” İftiralarına Yanıt Geldi, “Mankenler Fakirlerle Mi Çıksın?”

Geçtiğimiz günlerde Hacı Sabancı ile 6 yıllık ilişkisi sona eren Özge Ulusoy, Kıbrıs’ta katıldığı söyleşide öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Kendisi hakkında uzun süredir konuşulan “Parası için Hacı Sabancı ile beraberdi.”dedikodularına,  “Mankenler fakirlerle mi çıksın?” diyerek şaşırtıcı bir yanıt verdi.

 

Öğrencilerin yönelttiği “Mankenler neden hep zengin iş adamlarıyla çıkıyorlar?” sorusuna verdiği cevapla herkesi şaşırtan Özge Ulusoy,  “Böyle bir durum yok mesela Çağla Şıkel, Emre Altuğ ile evliydi. Hem ne yapalım mankenler olarak gidip fakirlerle mi çıkalım anlamadım. Sen de hayatındaki insanın mesela kız arkadaşının çalışmasını ekmeğini eline almasını istemez misin? Ben zaten paraya ihtiyacı olan bir insan değilim” açıklamasıyla cevabına açıklık getirdi.

Özge Ulusoy hayatına alacağı kişide güven duygusuna önem verdiğini vurguladı ve sosyal medyada her gün beş altı tane evlilik teklifi aldığını anlattı. Hacı Sabancı’nın kendisine taktığı Çinekop lakabını artık hayatından sildiğini söylerken “Benim lakabım eskiden beri Uzun fıstık” diye de ekledi.

“Mankenler fakirlerle mi çıksın?” yanıtına sosyal medya ve çevresinden çok fazla tepki alan Özge Ulusoy sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla konuya açıklık getirdi.