in

Önde Gelen Eğlence Mekanlarından “İndigo” Kapanma Açıklaması Yaptı

Eğlence hayatının ünlü mekanlarından bizim de sevdiğimiz İndigo ne yazık ki bir karar aldı. Aşağıda mekanın kapanmasına dair olan yazıyı okuyabilirsiniz. Dileriz o dedikleri gibi başka bir başlangıçle o güzel insanlarla yeniden birlikte oluruz.

 Açıklama:

Müziğin birleştirici gücüne inanarak; müzikten ve eğlence kültüründen keyif alanlarla paylaşımda bulunmak için 14 sezon önce harekete geçtik.

Gün geçtikçe sınırları daralan ve kısıtlamaları artan bir sektörün içinde, şehrin en uzun soluklu gece kulüplerinden biri olarak; temsil ettiğimiz kültürün takipçileriyle birlikte olmaya ve hiç bir ayrım gözetmeksizin daha fazla insana bu kültürü ulaştırmaya gayret ettik.

Bugün, bu birlikteliğimize ara veriyoruz.

Müziğin bizi kucakladığı günlerde, tekrar beraber olmak üzere.

indigo.

#EveryEndIsANewBeginning

Believing in the uniting power of music; we have started this journey 14 years ago, to share our joy with the people who enjoy music and entertainment culture.

As one of the longest-running nightclubs in the city, in an industry that is gradually narrowing its boundaries and increasing its restrictions day by day, we have tried to bring this culture to more and more people, without any discrimination, together with the followers of the culture we represent.

Today, we are taking a pause from this union.

Hope to reunite in the future, when the music embraces us again.

indigo.