in

Okuyanların Aklını Başından Alacak Tarihin En Korkunç 18 Suç Teorisi

Buzfeed tarafından seçilen birbirinden ürkütücü olayları sizler için derledik. Ted Bundy’den Charles Manson’a, İlluminati’den Kurt Cobain’e ilginç olaylar sizlerle…

İşte Okuyanların Aklını Başından Alacak Tarihin En Korkunç 18 Suç Teorisi;

1# JonBenét Ramsey’nin babası, İlluminati örgütünün bir parçasıydı ve JonBenét kurban edilmişti.

İlluminatinin şeytan için kullandığı “Jonbet” ismi ve örgütün beyin yıkama yöntemiyle anne/kız seks köleleri yetiştirmesi olayı daha ciddileştiriyor.

2# Ted Bundy’nin bedenini ele geçiren bir şeytan cinayetleri işlemesi için Bundy’i cesaretlendirmiştir.

Röportajlarında sık sık bir “varlık” tarafından ele geçirildiğini söyleyen Bundy’nin bu sözlerini kız arkadaşı “ilk cinayetinde birkaç hafta önce tuhaflaştı” sözleriyle onaylamıştır.

3# Martin Luther King Jr. suikastinde hükümetin parmağı vardır.

FBI her ne kadar ölümünden önce King’e isimsiz ve tuhaf mektuplar göndermiş olsa da suikastla alakası hiçbir zaman kanıtlanamamıştır.

4# Kurt Cobain’in ölümünden Courtney Love sorumludur.

Resmi kayıtlara göre Cobain intihar etmiş olsa da Love’ın Cobain’i öldürmek için birini tuttuğuna ve büyük annesiyle iş birliği yaptığına inanılıyor. Solak olan Kurt’ün intihar notunun sağ elle yazılması ise de başka bir merak konusu.

5# The Unabomber, Zodiac Katili, ve Tylenol diye bilinen tüm kişiler aslında Ted Kaczynski’di.

Kaczynski’yi Unabomber’a bağlayan kanıtlar bulunsa da, Tylenol ve Zodiac cinayetleri ile bağlantısı hiçbir zaman kurulamadı. Ancak insanlar bunun aksine inanmayı sürdürdü.

6# 2013 yılında hayatını kaybeden Elisa Lam ölmeden önce şeytan tarafından ele geçirildi.

Asansör kamerasına takılan görüntüler zihinsel hastalık olarak kabul edilse de azımsanamayacak bir çoğunluk Elisa’nın ele geçirildiğine inanıyor.

7# Evde çıkan yangında öldüğü düşünülen The Sodder kardeşler aslında kaçırılmıştı.

1945 yılında çıkan bir yangında evde bulunan dokuz çocuktan beşi kayboldu. Yangın sonrası bulunamayan cesetler, çocukların kaçırıldıklarına dair olan şüpheleri arttırdı.

8# Dünyanın en tanınmış isimleri Bohem Korusu’nda akıl almaz ritüeller için toplanıyordu.

Her sene temmuz ayında toplanan kişilerin bir şeyler yemek-içmek toplandığı ifade edilse de birçok insan bu kişilerin şeytani ayinler ve kurban edilme törenleri için toplandığına inanıyor.

9# Ünlü yazar Michael Peterson’ın eşi, bir baykuş tarafından öldürülmüştür.

2001 yılında merdivenlerden düşerek öldüğü iddia edilen Kathleen Peterson’ın otopsisinde keskin olmayan bir cisimle darbe aldığı ortaya çıkmıştı. Şüpheler Michael Peterson’ı gösterse de ortaya atılan teori Kathleen’in merdivenden düşmeden önce baykuş saldırısına uğramış olduğu yönündeydi.

10# Johnny Gosch başka bir isimle hayatına devam etmektedir.

Iowa’da yaşayan bir gazete dağıtıcısı olan Johnny, 12 yaşındayken kaçırıldı. Tüm aramalara karşın bulunamayan Johnny’nin annesi oğlunun birkaç kez kendini ziyaret ettiğini açıklasa da iddiaları destekleyen kimse olmadı.

11# Ursula ve Sabina Eriksson, kendilerini yola atladıktan sonra görevlilere saldırmalarını söyleyen ortak bir psikotik sorun yaşadılar.

Açıklanamayan davranışları dikkat çeken kardeşler çantalarının aranmasını reddettikten sonra otobüse alınmadılar. Bu andan sonra çıldıran iki kardeş koşarak otoyola çıktılar, iki kardeşe araba çarptı, bu esnada Sabina göz altına alındı ve tam salındığı andan sonra kendine yardımcı olan otoyol görevlilerinden birini bıçakladı. Yazılması bile ilginç.

12# İlginç Dyatlov Pass olayı

Dokuz dağcı 1959 yılında Rusya’nın kuzeyindeki Ural Dağları’nda gizemli bir şekilde öldü. İçi dışına çıkmış olarak bulunan çadırlar, mücadele bulgusu olmayan ve yüzleri kara dönük şekilde gömülen cesetler olayın gizemini daha da arttırdı.

13# Ünlü hava korsanı D.B. Cooper, San Diego’da Robert Rackstraw adıyla yaşantısını sürdürmektedir.

Amerikan havacılık en gizemli hava korsanı olan D.B. Cooper 1971 yılında Oregon’da bir uçağı kaçırdıktan sonra yolcuları gasp edip, fidye karşılığı bıraktı ve paraşütle uçaktan atladı. Hiçbir zaman teşhis edilemeyen Cooper’ın bir yapımcı tarafından bulunduğu iddia edilip, bu konuda bir belgesel dahi çekilse de hiçbir şey kanıtlanamadı.

14# Nebraska’da 80’lerin sonu 90’ların başında yalnızca politikacılara hizmet veren bir çocuk fuhuş evi bulunmaktaydı.

Franklin Birliği Skandalı adı verilen bu olayın büyük jüri tarafından hiçbir kanıta dayanmadığı belirtilse de iddialar bile yeterince tiksindiriciydi.

15# Black Dahlia ‘nın katili olan George Hill Hodel aynı zamanda Zodiac Katili’ydi.

Hodel hakkında ortaya atılan çoğu teorinin kaynağı kendi oğlu olsa da Zodiac şifrelerinin soyadı ile tutması ve evinin arka bahçesinde insan kalıntıları bulunması, şüpheleri arttırdı.

16# John F. Kennedy’nin suikastinde Ted Cruz’un babasının parmağı vardır.

Yapılan fotoğraf tarama testlerinde Ted Cruz’un babasının John F. Kennedy’yi öldüren Lee Harvey Oswald’a yardımcı olduğu düşünüldü.

17# John Lennon’ı öldüren Stephen King’tir.

Teorinin doğruluğuna inananlar Richard Nixon ve Ronald Reagan’ın King’e gönderdiği gizli mesajlarla Lennon’ın ölüm emrini verdiğini düşünmektedir.

18# Charles Manson ve cinayetleri CIA tarafından yürütülen sosyal bir deneydi.

“Dol Boles Papers”ı bulduğunu iddia eden Chuck Schlund konuyla ilgili olarak “CIA’in Amerikanlara bu protestocuların satanist ve kötü olduğunu, hükümetin haklı olduğunu göstermeye ihtiyacı vardı. diye açıklamada bulundu.” ifadelerini kullanmıştır.

Kaynak: buzzfeed.com