in

KIZGINKIZGIN BEĞENDİMBEĞENDİM ÇOK KOMİKÇOK KOMİK DUYGULUDUYGULU ÖĞRETİCİÖĞRETİCİ

Merak Edilen Şeyma Subaşı Acun Aşkı Bakın Nasıl Başlamış?

Şeyma Subaşı’yı ekranlarda ilk kez 2009 yılında yayınlanan Var Mısın Yok Musun adlı yarışmada programında görmüştük .Subaşı programda daha 20 yaşındaydı ve yarışmadan 69 bin TL kazanarak ayrılmıştı.

Bu yarışma programının ardından ,Yok Böyle Dans yarışmasının kostümlerini tasarlaması için birine ihtiyaç duyulunca, o dönem moda tasarımı okuyan kardeşi Şeyma Subaşı’yı bu görev için önermişti.

1990 doğumlu Şeyma Subaşı, bu yarışmadan da önce Deniz Akkaya’nın sunduğu ‘Deniz Akkaya ile Top Model’ yarışmasına katılmış ve derece elde etmişti. Bu ilişkinin sorumlusu olarak gösterilen Subaşı’ya ise sevgilisi Acun Ilıcalı sahip çıktı.Geçtiğimiz haftalarda Hülya Avşar’ın programına katılan Ilıcalı bomba açıklamalarla dikkatleri üzerine çekmişti.

Açıklamalarına sert bir tondan başlayan Ilıcalı, “Ünlü olduğunuz zaman basın takip ediyor. Şeyma da Instagram kullandığı için basın için önemli bir malzeme oluyor. Bu konuyla ilgili uzun konuşmak istemiyorum, diyebileceğim tek bir şey var, Türkiye’nin yanlış bildiği bir konu var. Şeyma’yı zamanında görüp beğenen ve arkadaşlık teklif eden bendim.’ diyerek adeta ilişkiyi başlatan kişinin kendisi olduğunu itiraf etti.

Daha sonra ise şu sözlere bir kez daha tüm her şeyi açıkladı: ‘ O dönem için hamle olarak yanlış bile olsa hiçbir zaman Şeyma, ‘Acun beraber olalım, beni gezdir, bir hayat yaşamak istiyorum’ demedi. Dışarıdan algısal olarak yanlış görünen tek konu bu. Şeyma-Acun ilişkisinde onu ikna eden ve ilişkiyi sürdüren benim. Başından beri kafaya taktım, mutlu bir ilişki yaşıyorum. Kızlara baktığımız zaman Instagram dünyaları var. Şeyma’nın da kendine ait bir dünyası var ve o dünyada yaşıyor. O konuda başarılı buluyorum kendisini.’ dedi.

Bu ilişkinin en güzel yılları ise kızları Melisa doğduktan sonra başladı. Doğumunun ardından magazin basınında daha sık takip edilen bir isim haline gelen Subaşı aşkını dolu dizgin herkese göstermekten çekinmedi.

Tüm bunlar olurken çiftin aileleri çoktan tanışmış ve büyük bir uyum yakalamıştı bile.Herkesin oldukça merak ettiği tek soru olan ‘bu çift ne zaman evlenecek? ‘sorusu akıllarda yer etmeye başlamışken açıklamalar peş peşe geldi.

Türkiye’nin en ünlü çifti önümüzdeki aylarda evlenme kararı adlı. Biz de onlara mutluluklar diliyoruz.

Hürriyet