GEYİK HABER

Madonna Gibi Görünmek İçin 190.000 TL Harcayan Adam

Madonna’yı sevmek gayet normal bir durum sonuç olarak pop ikonu oldukça güzel ve başarılı bir isim. Ona benzemek istemek de oldukça normal. Peki ona benzemek için 75.000 dolar yani yaklaşık 190.000 TL harcar mıydınız?

adam-daniel-madonna

31 yaşındaki Adam Daniel çeşitli cerrahi operasyonlara ve kıyafetlere böylesine yüksek bir rakam harcayarak çok sevdiği Madonna gibi görünmeye çalışmış. Bir gösteri sanatçısı olan Adam Daniel, Madonna gibi sahneden düşmeden son 12 yılda 4.000’den fazla gösteriye çıkmış. Hatta alttaki fotoğrafa bakan kızlar aa yakışıklıymış da diyebilir ama…

madonnaya benzemek için para harcayan adam

 

Los Angeles’taki evinin dolabı gördüğünüz gibi kıyafetlerle dolu. Defalarca ameliyat olmaya kadar giden bu hayranlığın başlaması ise 15 yaşındayken annesinin bir Madonna albümü alması ile başlamış.

madonnaya-benzemek

Annesi Annette Guerra ise bu duruma kendisinin aldığı albümün yol açtığını düşündüğünden dolayı o albümü aldığına pişman.
 
Madonna
Bu arada sesi hala Madonna’ya benzemese de eğer videoyu izlerseniz fark edeceksiniz ki tavırları benziyor. Tabi bunda oyunculuk yapmış olmasının da etkisi var.
 

Oy ver

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Comments

Yükselişe Geçenler

To Top

Merhaba!

Forgot password?

Hesabın yok mu, hemen açalım! ÜYE OL

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…