in

KIZGINKIZGIN BEĞENDİMBEĞENDİM DUYGULUDUYGULU ÖĞRETİCİÖĞRETİCİ ÇOK KOMİKÇOK KOMİK

Kedicikler Hangi Okullardan Mezun?

Sosyal medyada bol maşallahlı Adnan Hoca videolarında gördüğünüz kedicikler aslında oldukça önemli okullardan mezunlar. Kedi canını senin dediği Gülşah’tan Ceylan’a bakın hangi okullarda okuyorlar…

EN POPÜLERLERİNDEN GÜLŞAH, MAKİNE MÜHENDİSİ

Adnan Oktar’ın Kediciklerinden Gülşah Güçyetmez, en popüler isimlerin arasında yer alıyor. Güçyetmez, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği’nden mezun oldu. Güçyetmez üniversitede okurken Adnan Oktar’ın kitaplarını okumaya başladığını anlattı. Önce kitaplarını okuyup sonra Oktar’la tanıştığını söyleyen Güçyetmez, ‘Kedi canını senin’ cümlesini de çok sevdiğini ifade etti.

EBRU ALTAN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MEZUNU

Bir diğer Kedick Ebru Altan, Boğaziçi Üniversitesi İş İdaresi’nden mezun oldu. Altan bu kadar çok makyaj yapma nedenini ise, ‘İnsanlara saygı ve sevgimi böyle gösteriyorum’ diye açıkladı.

DAMLA PAMİR AMERİKAN KÜLTÜRÜ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ’NDEN MEZUN

Damla Pamir ise, Haliç Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümü’nde okudu. Pamir verdiği bir röportajda, diğer ‘kedicikleri’ hiç kıskanmadığını söyledi ve kendisini muhafazakar olarak tanımladı.

CEYLAN ÖZBUDAK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ MEZUNU

Ceylan Özbudak İstanbul Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık Bölümü mezunu. Özbudak’ın babası 10 yıl önce verdiği röportajlarda ise, “Kızımı kurtarın” demişti.

AYLİN KOCAMAN İKİ ÜNİVERSİTE BİTİRDİ

Aylin Kocaman, Ankara Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi İngiliz edebiyatı ve Amerikan kültürü bölümlerinden mezun oldu. İnsanlar tarafından tanınmayı çok sevdiğini söyleyen Kocaman, annesinin de Adnan Oktar’ı desteklediğini ifade etti. Babasını kanserden kaybeden Kocaman, babasının tedavi masraflarını da Oktar’ın ödediğini söyledi.

HABERLER.COM İÇERİĞİDİR.