in

BEĞENDİMBEĞENDİM

İngiltere’de Tuhaf Hizmet: Evlere Çıplak Temizlikçi

Daily Mail’in haberine göre 1 çocuk annesi evli kadın, erkeklerin evini çırılçıplak temizleyerek para kazanıyor. Liverpool’da yaşayan 25 yaşındaki Emily Nikols, temizlik boyunca plastik eldivenden başka bir şey giymiyor.

Emily, kendisine asılması yasak olan doğacı işverenlerinin gerçek birer centilmen olduğunu ve bu yüzden onu temizlik yaparken izleseler bile bir seks objesi gibi hissetmediğini iddia ediyor.

9 ay önce kızını dünyaya getiren genç kadın, doğum izninde ekstra para kazanmak için bir temizlik şirketinde çalışmaya başladı. Emily, çırılçıplak çalışmanın tamamen normal olduğunu düşünüyor ve kendisiyle barışık biri olduğu için çıplak dolaşmaktan utanmadığını söylüyor.

Emily’nin çalıştığı “Doğacı Temizlikçiler” şirketinde 80 kadın ve erkek çalışan mevcut. Müşteriler ilk saat için 65 pound (298 lira) ve ikinci saat için 55 pound (252 lira) ödüyor. Bu paranın saatte 45 poundu (206 lira) temizlikçiye kalıyor.

Müşterilerin temizlikçilere herhangi bir temasta bulunması yasak. Temizlikçiler, çırılçıplak oldukları için ağır işler yapmıyor, güçlü kimyasallar kullanmıyorlar.

Kaynaklar: Milliyet Pembe Nar: http://www.milliyet.com.tr/cirilciplak-ev-temizligine-gidiyor-pembenar-galeri-yasam-2391406/ Daily Mail: http://www.dailymail.co.uk/femail/article-4195406/Cleaner-25-paid-men-s-houses-completely-NAKED.html