in

KIZGINKIZGIN ÇOK KOMİKÇOK KOMİK DUYGULUDUYGULU

Hayranlarıyla Bile Zaman Zaman Sorunlar Yaşayan Ünlüler

Ünlü de olsalar onlar da insan özünde. Kimi zaman sinirlenip kontrollerini kaybedebiliyorlar kimi zaman da kabalık sınırlarını zorluyorlar. İşte yakınlarında bulunan insanların deyimiyle zaman zaman “gaddarlaşan” o ünlüler…

Megan Fox

İlk ‘gaddarlık’ hikayesi Megan Fox’tan. Bir keresinde Fox, San Diego’da sokakta yürürken bir hayranı yanına yaklaşıp ondan imza istedi. Belki de Fox o gün kötü bir günündeydi.

Bu masum istek üzerine korumasına dönerek “Bu iğrenç şeyi benden uzaklaştır” dedi.

Julia Roberts

Julia Roberts o kocaman gülümsemesiyle ne kadar da tatlı görünüyor değil mi? Bazı zamanlarda öyle olabilir ama onun da “ters” halleri var. Bir çekimde yaşanan olay da bunun örneklerinden biri.

Star dergisinin iddiasına göre Roberts bir gün bir çekim için objektif karşısına geçti. Yapması gereken tasarımcının kendisi için seçtiği elbiseleri giyip poz vermekti. Başlarda her şey yolunda gidiyordu. Ama sonra olanlar oldu. Roberts, kendisi için seçilen bir giysiyi zevkine uygun bulmadı. Ekipten birini çağırıp da bunu söylemek yerine elbiseyi fırlatıp attı ve tasarımcı hakkında da ağzına geleni söyledi.

Beyonce

Dünyanın en zengin ve güçlü ünlülerinden biri Beyonce. O da kameralar karşısında son derece sakin ve sevimli duruyor. Ama bazen öfkesine hakim olamayıp yanındakileri korkudan titreten davranışlar sergiliyor.

Bir gün asistanı yanlışlıkla Beyonce’nin üzerine su dökünce ünlü şarkıcı aniden öfke nöbetine kapılıp bağırıp çağırmaya başladı. Hatta öylesine kızdı ki asistanınnı saçını ve makyajını aşağılayıcı sözler sarf etti.

Meryl Streep

Meryl Streep’in yeteneği su götürmez bir gerçek. Başarıları ve kazandığı ödüller de zaten bunun kanıtı. Ama genellikle son derece zarif görünen oyuncu da zaman zaman şaşırtıcı davranışlar sergileyebiliyor.

Streep’in en büyük kusuru ast üst ilişkisini çok önemsemesi. Özellikle de yardımcılarının yaptığı hataları affetmek şöyle dursun bunun yanından bile geçmiyor.

Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres de ekranların en güler yüzlü en konuksever programcılarından biri. Ama kameralar kapalıyken bazen kelimenin tam anlamıyla çekilmez olabiliyor. Üstelik ne zaman ters yüzünü göstereceği de pek kestirilemiyor. Stüdyo fazla sıcak ya da soğuk olduğunda ya da ortalıkta dağınık bir şey gördüğünde yardımcılarına kan kusturuyor.

O yüzden stüdyo çalışanları ve yardımcıları her şeyin kusursuz olması için ellerinden gelen gayreti göstermek için ter döküyor.

George Clooney

George Clooney ne kadar centilmen görünüyor değil mi? Güler yüzlü, anlayışlı, hoşgörülü… Ama onun da ters hareketleri var. Mesela birilerinin herhangi bir şekilde kendisinden yararlanmasını hiç hazmedemiyor. Yararlanmak dediysek…. Bakın anlatalım.

Aktörün pahalı birkokteyl koleksiyonu var. Evdeki yardımcılarının da bu koleksiyondan herhangi bir ‘kaçamak’ yapmasına asla izin vermiyor. Bu konuda öylesine kararı ki herhangi bir likör şişesinden birkaç yudum aldığında ne kadar kaldığını işaretliyor. Böylece kendisi oralarda yokken birinin gelip likörünün tadına bakıp bakmadığını da anlamaya çalışıyor.

Jim Carrey

Beyazperdenin komik adamlarından Jim Carrey’nin yanında çalışanlar da kimi zaman ondan “yaka silkiyor.” Anlatılanlara göre Carey’nin bir dakikası bir dakikasına uymuyor.

Bir an son derece kibar ve anlayışlıyken bir dakika sonra etrafına bağırıp çağırmaya başlıyor. Sözün kısası onunla çalışmak pek de kolay görünmüyor.

Miley Cyrus

Miley Cyrus’ın tuhaf bir kişi olduğu tartışma götürmez bir gerçek. Bu durum sadece kameralar karşısında değil özel hayatında da geçerli. Cyrus’un evinde iki tane köpeği var. İşin ilginci bunlar ‘eğitimli’ değil.

Cyrus onları tuvalet eğitimi de dahil kendisi “yola getirmeye” çalışıyor. Ama çok da başarılı değil bu konuda. Köpekleri tuvalet ihtiyaçlarını evin herhangi bir yerinde giderdiklerinde de Cyrus yardımcılarına bağırıp çağrııyor ve ortalığın temizlenmesini emrediyor.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez’in çalışanlarının arkasından “az para veren” dediğini biliyor muydunuz? Radar online’ın iddiasına göre Lopez, yardımcılarını gece-gündüz demeden kanlarının son damlasına kadar çalıştırıyor.

Bunun karşılığında da çok az para veriyor. Bu yüzden de yardımcıları onun yanında fazla uzun süre çalışmayıp yeni iş arayışına giriyor.

Madonna

Madonna da yanında çalışanlara uzun mesai yaptırıp karşılığında az para verenlerden. Evlatlık oğlu David Banda’nın eski dadısı ünlü yıldızın evden uzakta olduğunda saatin kaç olduğuna aldırmaksızın 24 saat kendisine telefon ettiğini söylemişti.

Bir başka asistanı da gece boyunca kendisini en az altı kez uyandırıp su istediğini anlatmıştı.

Naomi Campbell

Naomi Campbell’ın “tersinin pis olduğunu” artık bütün dünya biliyor. Yardımcısına kızıp cep telefonu fırlattığı için kamu hizmeti cezasına çarptırılması da bunun göstergelerinden biri.

Kimi zaman bu tür şiddete başvuruyor kimi zaman da sözle saldırıyor kızdığı insanlara. Birkaç kez Türkiye’ye gelen Campbell’in İstanbul’da sergilediği kaprisli hareketler de unutulmadı.

Justin Timberlake

Justin Timberlake’in de tuhaf davranışlar sergilediği artık bilinen bir gerçek. Başrollerinden birini üstlendiği Friends for Benefits filminin galasında kendisiyle aynı asansöre binen herkesi indirip kendi başına yukarı çıkmıştı Timberlake.

Bir keresinde de şampanyasında köpük olmadığı için etrafındakilere kan kusturmuştu.

Adam Levine

Maroon 5 grubunun solisti Adam Levine’in bir grup hayranına yaptığı ise artık efsane olmuş durumda.

Bir keresinde bir hayranı Levine’den imza istedi. Karşılığında aldığı cevap ise korkunçtu: “Ben çirkin kızlara imza vermem.”

Hugh Grant

İngiliz aktör Hugh Grant’i dünyanın en centilmen erkeklerinden biri sanabilirsiniz. Hatta o da böyle bir görüntü sergiliyor olabilir. Ama kimi zaman Grant de öfke nöbetlerine tutulabiliyor.

Bir keresinde genç bir kızla bir bara gitti Grant. Ancak kızın kimliği yanında olmadığız için bardaki güvenlik görevlisi onu içeri almak istemedi. Buna sinirlenen Grant de avazının çıktığı kadar “Sen benim kim olduğumu biliyor musun? İddiaya girerim ki hiçbir eğitim almamışsın sen” diyerek bağırdı.

Bonus: Kaç yaşındasın sen?

sondakika.com