in

Ev Kedileri Tarafından İstenmeyen Sevimli Yavrunun Evin Köpeği İle Dostluğu

Kediler birbirlerine karşı da umursamaz tavırlar içerisinde olabiliyorlar. Bu da aralarında dostane bir dayanışma yerine rekabet olmasına sebebiyet veriyor. Şimdiki hikayede de Pony, Tia, Evy ve Kittay adlı kedilerin de bu kedilerden farkı yok ama yine de birbirleri ile bir sıkıntıları yok.

980x

Ama Dave adında başka bir kedinin eve gelmesi işleri değiştirdi. Onunla iletişim kurmaktan kaçındılar ve ondan hoşlanmadıklarını da ona davranışları ile göstermekten geri durmadılar.

Kelly Dinham adındaki bir kurtarıcı Dave ve diğer iki kardeşini çöplükte bulmuş.

980x

Dinham kedilerin annesini de yakalamış fakat söylediğine göre annesi yavruları ile pek ilgilenmiyormuş. Kurtarıcı kadının annesi Dave bebeğin iki kardeşini de sahiplenmiş. Dave ise diğerlerine göre daha küçük ve ekstra ilgiye muhtaç olduğundan Dinham tarafından sahiplenilmiş.

980x

Evin diğer kedileri ise yaşça büyük olduklarından da olsa gerek yeni gelen kediden hiç hoşlanmamış ve ne zaman yaklaşırsa minik yavruya tıslıyorlarmış.

980x

Fakat evdeki kedilerin minik yüreği reddetmeleri üzücü olsa da Dave, evdeki 6 yaşında olan Sookie adında Golden Retriever cinsi köpek ile çok güzel bir arkadaşlık kurmuş.

Sookie, Dave onunla tanışmak için koltuğa atladığında uyukluyormuş. 6 haftalık bir kedi yavrusu için yetişkin bir Golden gerçekten ürkütücü olabilir. Fakat Dave sanki kocaman yumuş oyuncakmış gibi köpeğin kuyruğu ile oynayıp patilerini ısırmaya başlamış. Sookie başta rahatsız olduysa da bu minik bebeği git gide sevmeye başlamış.

980x

Dave yavru iken, Sookie uyuduğu zamanlarda kedişin onunla oynamasına veya ona sarılmasına karşı gerçekten sakin ve sabırlı bir tavır sergiliyormuş. Sookie onu her zaman koruyup kolluyormuş ve adeta bir anne figürüymüş onun için.

980x

Dave şimdi yetişkin bir kedi ve oynamak yerine uyumayı tercih ediyor. Uyumak istediğinde ise Sookie’ye sarılıyor.

980x

Koltukta yer olmasa bile yanından ayrılmıyor…

980x

Dave yine de arada Sookie’nin kuyruğu ile oynamayı seviyor.

Sookie, Dave için her zaman bir dayanak olmuş ve beraber hayatın tadını çıkarıyorlar. Aralarında çok güçlü bir bağ olduğu kesin.

980x

Sookie ve Dave arasında çok güçlü bir sevgi olabilir ama Pony, Tia, Evy ve Kittay bunu umursamıyorlar ve ondan hala hoşlanmıyorlar. Kıskançlar mı ne 🙂

980x

Dinham, Mangoes veTickles adında iki kedi daha sahiplendiğinde, Dave sonunda iki tane kendi türünden arkadaş edindi fakat Sookie onun içinde her zaman farklı bir yer kaplıyor.

Şunlara bakınn <3

980x

Eğer Sookie ve Dave ikilisinin maceralarını merak ederseniz ikilinin Facebook Sayfasından onları takip edebilirsiniz.

Hayvanlar alemi gerçekten süprizlerle dolu…