Connect with us

İLİŞKİ REHBERİ

Erkeklerin Yapmaması Gereken 9 Kusurlu Hareket

İlişkilerin daha uzun sürmesini sağlamak, efendime söyleyim arkadaş ortamlarınızın daha fazla halden anlayan kız ile dolduğunu görmek, en azından daha adam gibi adam olmak için editörümüz Buğu’nun sizlere birkaç önerisi var. Aman bu 9 kusurlu hareketi yapmayın, yapanlar huzur bulmuyor.

1 – KARIŞIK MESAJLAR VERMEYİN

Aslında bu işin marka patenti kadınlarda diye biliniyor ama küllüyen yalan. Arkadaşken bir ayrılar, sevgiliyken ayrı… Ne istiyorlar anlamak imkansız. Karışmazsın sorun olur, karışırsın savaş sebebi. Yapmayalım arkadaşlar, hayır biz inciniyoruz bir de… Yazık.

keep-calm-and-seviyorsan-git-konus-bence-1

2 – NET OLUN

Karışık mesaj sorunlarının dışında bir de bu var. Ne istediğimizi bilelim. Bilmeyenleri uyaralım değil mi? Öyle ailesinin elinden tutup alışverişe çıkmış çocuk gibi, ne görürsek ondan isteyen alınmadığında ağlayan biri olmayalım lütfen.

yiğit-özgür-bakkal-karikatür

3 – ROMANTİZME KARŞI DURMAK UĞRUNA ODUNLAŞMAYIN

Size illa romantizmden ölün demiyoruz. Ben de sevmem mesela, vıcık vıcık hoş değil. Ama yani illa odun olmak zorunda da değilsiniz. Biraz incelik hayatı kolaylaştırır. Düşünceli olmak da bir atla deve değil hocam.

komik-karikatür

4 – HESAP KRİZİ YARATMAYIN

Tamam. Anlıyoruz. Sizin için önemli. Fakat artık dünya değişiyor. Hesap ödeyerek hakimiyet kurma çabalarını bırakalım. Her şeyi paylaşmak güzel, onu da paylaşalım. Jest olsun diye arada bir hoşluk yapabilirsiniz mesela. İnceliğe dair hadi beleşten bir de adımınız oldu. Hediyem olsun. Ah ama tabi… Ödememek için de takla atmayın. O da hoş değil.

olası-5-yıllık-ilişki-umut-sarıkaya

5 – SAHİPLENME İLE AİTLİĞİ KARIŞTIRMAYIN

Kimse kimseye ait değil hocam. Bireyselleşen dünyada hele, yalan olur o iş. Sevgili dediğin hayatı kolaylaştırmak içindir zorlaştırmak için değil.

erdil yaşaroğlu karikatür

6 – AŞIRI KISKANÇLIK KRİZLERİNDEN KAÇININ

Oraya gitme, bunu giyme, şununla konuşma… Oldu canım… Sonra… Belli bir yaşa gelmiş insanlar nerede ne yapması gerektiğini zaten biliyor. Haliyle bu müdahaleler “ben kendime güvenmiyorum” diye bağırıyor. Yakışmıyor. Hoş değil.

kıskançlık

7 – ETRAFINIZDAKİ KADINLARIN AİLELERİNDEN KORKMAYIN

Sevgiliniz olsun arkadaşınız olsun, ailelerimiz hepimizin hayatının bir parçası. Aile ile tanışmayı kriz haline getirmeye lüzum yok. Panikleyecek bir neden de yok. Sakin gençler.

8 – HİÇBİR KADINI BAKIMSIZ OLMAKLA SUÇLAMAYIN

Bazen biz de salıvermek istiyoruz her şeyi. Sonuçta hayatımızı bir kot bir tişörtle geçirmiyoruz rahat rahat. Arada bir kendimizi nadasa bırakmamızda bir sorun yok. Şunu unutmamak lazım, kadınlar anlaşılmak için değil sevilmek içindir. Kaldı ki biz sizi yüzünüzü bile yıkamadan evden çıkmış hallerinizle dahi sevdik. Şimdi bunu ödeme zamanı…

9 – KADINLAR SİZE HİZMET İÇİN YARATILMADI

biscolata-erkekleri

Evet. Bu şekilde büyütüldünüz. Fakat artık uyanma vakti geldi beyler. Ayrıca kendi işini kendi yapan erkekten daha seksi bir şey olamaz. Dost tavsiyesi 😉

Oy ver

-2 points
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 2

Downvotes percentage: 100.000000%

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükselişe Geçenler

Merhaba!

Forgot password?

Hesabın yok mu, hemen açalım! ÜYE OL

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…