Connect with us

KARİKATÜR

En Komik Yiğit Özgür Karikatürleri

Yiğit Özgür komik karikatürleri ile hemen hemen her gün Facebook’ta ana sayfamıza misafir olan bir karikatürist. Deli tiplemeleri, hazır cevap karakterleri ile en komik karikatürler onun yaptıkları desek yalan olmaz. Sizler için bol bol güleceğiniz, paylaşma rekorları kıran karikatürlerini derledik.

Geldi yine tipini, seni de hiç boş geçmiyor, kosinüs mü o, Azra Akın güzel mi?, dayımlar sözlüğü, kendini de evde unutsaydın, Hanife says, eve davet ederdim ama gibi karikatürler burada.

En Komik Yiğit Özgür Karikatürleri

beğenemedin mi dayımlar_sozlugu_yigit_ozgur

Bu arada Yiğit Özgür’ün kitabını almak isteyenler için  Yiğit Özgür Karikatürler 3 Uykusuz Dükkan

yiğit özgür

Eve-Davet-Ederdim-Ama geldi_yine_tipini_yigit_ozgur göğüs Hanife-Says kaçkadınlasevistin kaypak komikkarikatür mother fucker nabac,ysun sanan layık bir kadın Sence-Azra-Akın-Güzel-Mi-38141 Sırat-Köprüsü şişe çevirmece yigit_ozgur_bosmollah yigit-ozgur yigit-ozgur-ciziyor yigit-ozgur-erik-model-look yigit-ozgur-karikaturler yigit-ozgur-karikaturleri yigit-ozgur-karikaturleri_bakkal yigit-ozgur-karikaturleri-23 Yigit-Ozgur-Karikaturleri-28-kitabimi-evde-unuttum yigit-ozgur-karikaturleri-mem Yigit-Ozgur-Karikaturleri-noluyolan yigit-ozgur-komik yigit-ozgur-sirinler yigit-ozgur-tup-bebek

atatürk

Yiğit Özgür karikatürleri en başarılı bulduklarımızdan bunun nedeni de gerçekten komik olmaları. Yani amaç olarak karikatür yapmış olmak yerine komik karikatür yapmayı seçen birisi Yiğit Özgür.

Diğer kitaplar ve UYKUSUZ ÜRÜNLERİ için Uykusuz Dükkan

Yükselişe Geçenler