Connect with us

KARİKATÜR

En Komik Umut Sarıkaya Karikatürleri

Umut Sarıkaya karikatürlerinde yapılan tespitlerin ne kadar gerçekçi ve komik olduğunu; azıcık okuyan bilir canlarım. Karikatür dünyasının bu önemli çizerinin eserleri arasında Nick Cave, Mont Beni, İngilizce’nin kuruluşu, açılı fotoğraf, lady gaga, vimeo ile video, ilk anarşistler, Facebook vesikalık fotoğraf,  namaz düştü, nurilla, ortega, rock abla, dünyanın en gereksiz adamı, adonis kası, dondurma kabı, gece gezen anne, mutsuzluk gibi karikatürler var.

Açılı-resim-umut-sarıkaya

ayakkap

daşşağını-yediğiminindavidlynch ingilizcenin kuruluşu ladygaga Mont Beni namaz düştü nick cave nurilla-umut-sarikaya ortega rock-abla2-umut-sarikaya umut sarıkaya dondurma kutusu umut umutkarikaütr umutsar umut-sarikaya umutsarıkaya umut-sarikaya-adonis-kasi Umut-Sarikaya-dan-siyasi-karikatur-- umut-sarikaya-facebook-uygulamasi umut-sarikaya-ikea umut-sarikaya-ilk-anarsistler umut-sarıkaya-karikatürleri Umut-Sarıkaya-Komik-Karikatür-2012-22 Umut-Sarıkaya-Mutsuzluk-3 vimeo

Umut SARIKAYA yazılarında defalarca Sivaslı olduğunu belirtti, 1980 doğumlu olan Sarıkaya özellikle “Benim de söyleceklerim var” isimli köşesi ve karikatürlerdeki detaycı yaklaşımıyla biliniyor. Umut Sarıkaya karikatürleri aslında gerçek hayatın içinde hepimizin yaşadığı ama pek fazla irdelemediği bazı durumları komik bir şekilde ele alıyor. Benim en sevdiğim karikatür sanatçılarından birisi kendisi.

Yükselişe Geçenler