Connect with us

TEKNOLOJİ

En çok para kazandıran reklam sitesi

İnternet sitesi kuranlar Mark Zuckerberg olmayacaklarını biliyor ama yine de sevdikleri işten para kazanmak istiyor. Fakat Adsense benzeri reklamlarla ay sonunda 3-4 TL gelir elde etmek her seferinde bu işe olan inancınızı yitirmenize neden oluyor. İnternet sitelerine reklam alabileceğiniz sitelerin hemen hemen hepsi de Adsense’ten daha az kazandırıyor. Örneğin Adsense size bin gösterime 1 TL kazandırıyor diyelim, bu reklam siteleri Adsense alt yapısını kullandığından aynı reklamlar için size 0.4-0.6 TL arası reklam geliri kazandırıyor yani neredeyse yarı yarıya bir gelir söz konusu. Bu reklamların bir kısmı uzman kadro tarafından hazırlanmadığından sayfa hızınızı da olumsuz etkiliyor. Tabii en büyük sorunlardan birisi de bu Adsense alternatifi site reklamlarında paramı alabilecek miyim sorusu. Normalde sadece stopaj kesintisi ile onlara gönderdiğiniz IBAN numarasına ya da PayPal hesabınıza havale yapmaları gerekirken yok şu yok bu diye parayı hiç edebiliyorlar. Peki biz ne öneriyoruz, internet sitemizden nasıl para kazanmaya başladık?

Para kazanmaya başlama tarihimiz Propellar Ads ile tanıştığımız tarihe denk geliyor. Her şeyden önce gerçekten yayıncılara yardım etmek isteyen, amacı sadece reklam satmak değil internet sitelerinin büyümesini sağlamak da olan bir firma. Çalışan arkadaşlar da işinin profesyoneli olduğu kadar samimi ve yol gösterici.

 

Ne gibi reklam türleri var:

CPM (bin gösterime ödenen ücret)

CPC (tık başına kazanılan para)

Interstitial reklamlar ( Hürriyet vs sitelerdeki gibi 8-10 saniye reklam gösterimi)

Video reklamlar

Mobil ve uygulama reklamları

Türkiye’de şu an dolardaki yükselişi görüyorsunuz. Bu yükselişten faydalanmak isterseniz dolarla para kazanmanın yolunu bulduk. Hem de isterseniz sitenizde bahis ve benzeri içerikleri yayınlatmama şansınız da var. Türkiye’ye özgü reklamlar da var.

Ödemeler konusuna gelince her ayın ilk haftası ödemeleri ister dolar hesabınıza yolluyorlar, isterseniz de birden fazla internet kanalıyla parayı alabiliyorsunuz.

Zaten sloganları da; yüksek gelirler. Tam bizim gibi işini yapıp parasını kazanmak isteyenlere özel.
Kayıt olmak ve sistemi incelemek için tıklayın.

Yazı 10 Ağustos 2018’de güncellendi.
PropellerAds

Yükselişe Geçenler