in

David Beckham’ın Karanlık Yüzü Ortaya Çıktı

Beckham’ın kamuoyuna yansıyan maillerinde çeşitli kurum, kişi ve olaylar hakkındaki sarf ettiği sözler, İngiltere gündemine bomba gibi düştü.

Elektronik postadaki yazışmalara göre Football Leaks skandalında da ismi çıkan David Beckham’a, bozulan imajını düzeltmek için danışmanı Simon Oliveira aracılığıyla bir hayır kampanyasına katılması öneriliyor ancak o bu işe sıcak bakmıyor. Afrika’daki açlık sorunuyla ilgili UNICEF’e 1 milyon dolar bağış yapması istenen ünlü yıldızın, “Kişisel paramı bu iş için harcamak istemiyorum. O parayla yatırım yaparım” dediği mail’lerde belgeleniyor.

Ayrıca Beckham’a, Kraliyetten ‘Sir’ unvanı alabilmesi için bağış yapması tavsiye edildiğinde, İngiltere Krallığı’nın önde gelenleri hakkında “Değer bilmez p*ç kuruları” ifadesini kullanıyor. Kraliyet ailesine küfreden Beckham bir başka mail’de ise ‘Sir’ unvanı alabilmesi için İskoç referandumunda nerede durması gerektiğini danışmanlarına sorduktan sonra Birleşik Krallık’tan yana tavır almaya başladığı ortaya çıkıyor.

Olay, İngiliz basınında manşetlere taşındı.
K: Cumhuriyet