Cicişler’in O Videosunda Ne Vardı Açıklıyoruz… Peki Hacı Sabancı ne alaka? – The Geyik
Connect with us

YAŞAM

Cicişler’in O Videosunda Ne Vardı Açıklıyoruz… Peki Hacı Sabancı ne alaka?

Aslında o videonun aslı da var ama bu kadar ucuz bir hale düşüşün resmi belgesi olduğu için sizinle sadece konuşmaları paylaşacağız.

Esra Ersoy ve Ceyda Ersoy nam-ı diğer Cicişler geçen gün Etiler’deki evde kavga etti. Bunun sebebi ise Esra’nın Hacı Sabancı’ya çektiği bir video. Videoda önce bir şarkı söylüyor. HA BU ARDA ÇIRILÇIPLAK ve elinde bir telefon var. Telefonu orasına burasına doğrultuyor. Şarkı Hacı Sabancı’yı çağırmaya yönelik.

Sonra da başlıyor konuşmaya. Hacı neden beni artık aramıyorsun? Seninle biz ne güzeldik, beni yurt dışında yerlere çağırırdın sonra ne oldu bu Ceyda mı bozdu aramızı diyor. Bunları derken de çırılçıplak ve canlı yayın olduğunu es geçmeyelim.

Şimdi canım seninle seks çekti, … marka bir bileklik çekti, bir de yalı manzarasında sevişmek çekti. (Bu arada evin içinde her şey normal gibi dolaşan bir adam görünüyor.) Bizim Etiler’deki evin manzarası öyle değil ki bak diyor ve telefonla birlikte cama doğru yaklaşıyor. Sonra da sırt üstü yatıp sen burada olsan senin tek manzaran bu olurdu diyor ve orada video bitiyor.

Sonrasını ise gazetelerden okuduk kavga etmişler…

Yazık…

Yükselişe Geçenler