in

ÇOK KOMİKÇOK KOMİK KIZGINKIZGIN DUYGULUDUYGULU BEĞENDİMBEĞENDİM ÖĞRETİCİÖĞRETİCİ

Cicişler, Candan Kardeşlere Resmen Savaş Açtı

Gündemden düşmeyen Nihal ve Bahar Candan kardeşlere “İhanet gecesi” dedikodularından dolayı gelen “cicişler” benzetmesi Esra ve Ceyda kardeşlerin canını sıkmıştı ve sosyal medyada bu paylaşımı yapmışlardı :

Bu paylaşımın ardından Candan kardeşler, Armağan Çağlayan ile yaptıkları röportajda “Bizi Cicişlere benzetme konusuna hiç girmeyelim. Çok çirkin bir benzetme, hakaret gibi.” diyerek hem eleştirilere hem de cicişlere tepki göstermişti.

Bu sözlerin üzerine cicişler durur mu? Elbette hayır.

“Bakın dombili kardeşler sizi bize benzetmelerinden çok rahatsız oluyoruz çünkü ÇOK ÇİRKİNSİNİZ. Biz ise çok güzel ve çok seksiyiz. Biz kim siz kim! Anormal,tuhaf ve uzaylı hareketlerinize hiç girmeyeceğiz bile. Bizim hayranımız olduğunuzu ve evde biriniz Esra biriniz Ceyda olup aynanın karşısına geçip bize özenip bizi taklit ettiğinizi kendin bize söylemiştin Baharcım.Keşke sadece evde taklit etmekle yetinseydiniz. Çünkü o tiplerinizle saçlarınıza uzun sarı peruk takıp yarışma yarışma koştursanızda sizden biz olamaz.

‘DERS ÇALIŞIN AVUKAT OLUN’

Taklitler aslını yüceltirmiş ama siz bize hakaret gibi çıktınız meydana. Daha fazla bizim adımızı kullanarak bizi rezil etmeyin pılınızı pırtınızı toplayın gidin evinizde oturup ders çalışın avukat olun! Gerçi farzedelim ki mezun olabilip avukat olabildiniz,Hangi aklı yerinde insan size davasını verirse artık.” sözleriyle adeta Candan kardeşlere karşı savaş başlattılar. Hadi bakalım bizde sonraki hamleleri merakla bekliyoruz 🙂