in

BEĞENDİMBEĞENDİM ÖĞRETİCİÖĞRETİCİ ÇOK KOMİKÇOK KOMİK KIZGINKIZGIN

Chrome Kullananlar Buraya! İnternette Dolaşmanızı Daha Zevkli Hale Getirecek En Güzel Uygulamaları Derledik

Google’ın geliştirdiği Chrome kişiselleştirilebilir olma özelliğiyle şüphesiz bir çok kullanıcının favori tarayıcısı. Biz de tarayıcınızı daha zevkli hale getirmek için Chrome’un app sayfasını biraz karıştırıp en güzel uygulamaları bir araya getirdik. İşte Chrome’da yeni bir tab açtığınızda sizi şaşırtacak uygulamalar:

Earth View from Google Earth

Google Earth’ün kendi uygulaması sayesinde arama yapmak için her yeni bir tab açtığınızda karşınıza Dünya’dan nefes kesen bir sahne çıkarıyor. “Vay be, ne yerler var!” dedirten olağan üstü manzaralar için bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz.

Be Limitless

Gün içerisinde internette fazla vakit geçiriyor ve zamanın nasıl bu kadar hızlı geçtiğini anlamıyorsanız Be Limitless size bu konuda yardımcı olacaktır. İnternette geçirdiğiniz dakikaları sayan ve zamanınızı nasıl değerlendirdiğinizi gösteren bu uygulama her bir tab açtığınızda size küçük hatırlatmalarda bulunuyor.

Hash Tab

Her gün aynı haberlerden bıktıysanız Hash Today günün en çok konuşulan olaylarını kısa kısa özetleyerek sizi memnun edecektir. Twitter’da trend topic olan olaylardan yola çıkan Hash, ilgilendiğiniz haberlerle ilgili sosyal medyada konuşulanları da tek tıkla önünüze seriyor.

Google Art Project

Tarayıcınızda her yeni bir tab açtığınıda karşınıza bir sanat eseri çıktığını düşünün. Bu sanat eseri oldukça değerli bir tablo da olabilir, ustaca yapılmış bir graffiti de. Google uzun süredir üzerinde çalıştığı dijital sanat kütüphanesi projesi Art Project’in Chrome uygulamasıyla beğendiğiniz eserleri sizin için saklıyor ve zevklerinize göre sizi yeni eserlerle tanıştırıyor.

My Flowers

Ofis ortamında çok daraldıysanız, My Flowers her tab açışında size birbirinden taze çiçeklerle merhaba diyip içinizi biraz ferahlatacaktır.

Balloon.earth

Şehirleri bir meteoroloji balanunun gözünden keşfetmeye ne dersiniz? Eğlenceli Balloon.earth uygulaması her tab açılışında rastgele seçtiği bir şehrin kuş bakışı görünüşünü o anki gerçek hava durumunu gösteren 3D efeklerle gösteriyor.