in

BEĞENDİMBEĞENDİM DUYGULUDUYGULU KIZGINKIZGIN ÖĞRETİCİÖĞRETİCİ ÇOK KOMİKÇOK KOMİK

Bu Yaz Plajların En Şık Kızı Siz olun; 2017 Yazı Bikini Trendleri

Bu yaz birbirinden tarz, birbirinden iddialı bikini modelleri ile beachler, havuzlar podyum alanı gibi olacak. Sizi bu podyumun en tarz kızı yapmak için 2017’nin bikini trendlerini inceledim, en güzel bikinileri derledim, topladım. Yaza hazırsak başlayalım kızlar 🙂

Başlamadan önce naçizane tavsiyem, artık bu bikinileri giymeyin kızlar. İki yaz giyindik, dünyalığımızı yaptık. Bitti, gitti çıkarıyoruz hayatımızdan. Bunu giyen 4-5 kızla daha illaki pişti oluyor malesef.

 

İlk duyduğumda beni şaşırtan, incelediğimde bayıldığım trend, Şeffaf mayolar. Vücuduna güvenen kızlar için doğru bir  tercih olacak 🙂

 

Beachlerde festival havası yaratan Püsküllü mayolar yine trend. O kadar güzeller ki, bence bu trend hiç bitmese de olur.

 

Bir  bakanı bir daha baktırtacak Nude Bikiniler, özellikle bronz tenlilere çok yakışacak.

 

Volan bu sene bikinilerde de karşımıza çıkıyor. Bahar ve kış sezonlarında severek kullandığımız volanlar, bikinilerde de çok hoş durdu.

 

Bu sene gece şıklığında bol bol kullanılan hem cool hemde iddialı Derin Göğüs Dekoltesi bikini modellerinde de trendini korumaya devam ediyor.

 

Düşük omuzlu bikiniler ve yüksek beller plajlarda retro havası estirecek, fiziğimizi de daha güzel gösterecek 🙂

 

Botanik desenler ile kendimizi Hawaii’de falan hissedebiliriz. Bence müthiş 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Özellikle genç kızların bayılacağı  Slogan baskılı mayo‘lar hem çok rahat hem de çok şıklar.