Bu Akıllı İlaç Dünyanın En Güçlü Beyin Geliştiricisi mi?

UYARI: DOKTORUNUZA DANIŞMADAN HİÇBİR İLACI KULLANMAYINIZ!

Uzmanlar çoğu insanın beyin potansiyelinin sadece %10’unu kullandığını söylüyor. Peki ya geri kalan %90’lık kısmı kullanmamızı sağlayacak bir hap olsaydı? Klinik denemeleri, bu haptaki maddelerin, beyin gücünüzü arttırdığını, zekayı keskinleştirdiğini ve enerji seviyenizi en üst seviyeye taşıdığını göstermekte.

med1

Geleceğe Hoş Geldiniz —  Synapsyl olarak bilinen Yasal Yollarla Yapılmış Olan İlacın kullanımı, Nisan ayında piyasaya döndüğünden beri, ABD, Silikon Vadisi, Wall Street çevresindeki üniversite kampüslerinde ve profesyonal sporcular arasında hızla yükselmiştir. Bir Adderall yedeği olarak çıkmıştır ve birçok öğrenci reçetesiz şekilde online satın alma elverişliliğinden tam bir şekilde yararlanmaktadır.

Sadece üniversite kampüslerinde değil medyada da olmak üzere, bu zeka arttırıcı hap hakkında birçok tartışma var. Hap, Limitless adında gişe hasılatı tavan yapan bir televizyon dizisinden sonra gündeme geldi ve çeşitli bloglar, dizideki hapı Synapsyl ile karşılaştırmaya başladı. Synapsyl satışları, bu güçlü zeka arttırıcı hapı ellerine almak isteyen öğrenciler, atletler, girişimciler ve yöneticiler tarafından bir gecede üç katına çıktı.

med2
Klinik çalışmaları esnasında hiçbir kayıtlı yan etkisi bulunamamış olan Synapsyl, reçetesiz satılmayacak kadar güçlü bir hap olduğunu iddia eden kişiler tarafından eleştirilerin hedefi oldu. Akademik çevrelerdeki diğer insanlar, Synapsyl’in, kullanıcılarına yapay bir kenar sağladığını ve kullanmayan kişilere haksızlık olduğu konusunda ısrar etti. Bu ise onun bilgi yarışmalarından ve birçok üst düzey üniversiteden kaldırılmasına yol açtı. Dış baskı ile karşı karşıya kalan Synapsyl’in yaratıcıları sonunda Sınırsız Hapın üretimini durdurmak zorunda kaldı.

3 yıllık davadan ve klinik çalışmalarının güvenliği gösterildikten sonra, online yasak sonunda kaldırıldı ve Synapsyl’in yaratıcılarına, kendi web sitelerinden satışa devam etme izni verildi. Yeniden ortaya çıkması onun yokluğu sırasında gerçekten zorlanan dünya genelindeki kullanıcılarını heyecanlandırdı. Bir tıp öğrencisi “Synapsyl’i tekrar satın almaya başlayabildiğim zaman düşünme ve odaklanmam ikiye katlandı. Hapların dönüşü okulu bırakmamı engelledi” diyor.

med4

Businnes Insider makale

Peki şimdi hapı deneyen Sağlık&Bilim Editörü Warren Carter’ın dört haftalık deneyimi getirelim karşınıza,

Birinci Hafta;

Bir şişe Synapsyl satın almanın gerçekten düşündüğümden de zor olduğunu anladım. Piyasaya geldikten hemen sonra TÜKENMİŞTİ. Bazı Ebay satıcıları ise sadece bir şişesi için $300 istiyordu! Bu benim bütçemi aşan bir şey. Ama nihayet 2 uzun hafta bekleyişten sonra stoklarını yenilediler ve kendi sitesinden normal fiyata birkaç şişe almayı başardım.

İlk hapımı aldıktan 30 dakika sonra, etkilerini hissetmeye başladım. Tüm vücudumu sıcak bir battaniye gibi saran hoş bir sakinlik hissi kapladı. Sürekli taşıdığım zihinsel sis ve stres aniden kayboldu. Çok geçmeden, daha önce hiç deneyimlemediğim bir uyanıklık ve konsantrasyon seviyesine ulaştım. Sanki yeni kar yağmış bir yerde dolaşıyor gibiydim. Dikkat dağıtıcı şeyleri ve dış sesleri görmezden gelmek daha kolay olmaya başladı. En iyisi ise, Adderall kullandığımdaki gibi negatif yan etkiler yoktu.

İkinci Hafta;

Synapsyl’in bir hafta sonrasında aynı etkileri göstermeyeceğinden endişeleniyordum. Fakat öncesine göre daha odaklanmış ve enerjik hisediyorum. Günde 10 saatlik iş sonrasında bile enerji seviyem hala yüksek ve günlük tüm işlerimi bitirmede odaklı ve kararklıydım. Synapsyl odaklanma ve işlevsellik kabiliyetimi geliştirdi ve diyet, egzersiz veya çalışma takvimi üzerinde kesinlikle hiçbir değişiklik yapmadım. Bu pozitif sonuçlar sadece Synapsyl vasıtası ile oldu.

Üçüncü Hafta;

Synapsyl etkileri hala devam etmekte ve yapılacaklar listemdeki birçok öğenin üstünü çizdiğimi görmem beni çok mutlu etti. Önceden görevlere başlama ve bitirmede sorunlarım vardı. Synapsyl sayesinde, elimdeki işlere inanılmaz odaklandım ve birdenbire kestirip atmadan işleri halledebiliyordum. Hafta boyunca neredeyse hiç streslenmediğimi fark ettim ve odaklanmamı kaybetmeden duygularımı kontrol edebiliyordum. Vücudum maddeye alıştığı için üçüncü haftada tükeneceğimi düşünmüştüm. Ama enerji seviyem bir an bile düşmedi. Gün boyunca hep sabit kaldı.

Dördüncü Hafta;

Personelin en verimli üyesi olduğumdan, ofiste bana “Superman” takma adı verildi. Tabi ki tüm kredi Synapsyl’in. İlaç, ilk hafta olduğu gibi bu hafta da aynı şekilde etkisini gösterdi. Zihnim çok berrak ve saklanmış anılarımı mükemmelliğe yakın şekilde hatırlayabiliyorum. 4 kısa haftada bu kadar çok şeyin değişmiş olması gerçekten inanılmaz. Synapsyl alır almaz bir gecede dahi oldum değil olay ama hap kesinlikle hafızamı ve yeni bilgiyi işleme hızını geliştirdi .

med3

 

Sonuç olarak: Son 4 hafta içinde, bazen alarm çalmadan bile yataktan fırlıyordum çünkü Synapsyl almak için sabırsızlanıyordum. Önceden beni rahatsız eden şeyler artık sorun teşkil etmiyordu. Neredeyse hiç stres olmuyordum ve eğer streslenirsem, duygularımı kontrol edebiliyordum ve en üst performans moduna geri dönüyordum.Beklemediğim tek şey Synapsyl etkisinde işteyken hissettiğim coşkulu duyguydu. Sonuç olarak, işimden çok daha fazla zevk aldım ve ruh halim çok iyi şekilde gelişmişti. Aslında, iş arkadaşlarım, yüzümdeki sırıtma ile etrafta dolaşmamı alay konusu yapmışlardı.

addiumstudy

Modafinil ve sayısız birçok akıllı ilaç denedim ama bu hap Limitless dizisindeki adam gibi hissetmenizi sağlamaya en yakın olanı. Ama sadece benim sözüme de güvenmeyin; bu sadece kendinizin deneyimlemesi gereken bir şey. İşin ilginç tarafı Amazon gibi sitelerde reçetesiz olarak satılıyor.

UYARI: DOKTORUNUZA DANIŞMADAN HİÇBİR İLACI KULLANMAYINIZ!

Uyarı: Synapsyl enerji artışı gibi yan etkilere sahiptir. Bu nedenle reçetesiz satılsa da uzmanlara danışmadan kullanmayınız.