in

KIZGINKIZGIN DUYGULUDUYGULU BEĞENDİMBEĞENDİM ÇOK KOMİKÇOK KOMİK ÖĞRETİCİÖĞRETİCİ

Bahar Candan’dan İhanet Gecesi İtirafı “İnsanları Trollediğimi Anlamıyorlar”

Geçtiğimiz hafta, ihanet haberlerine adları karışan Nihal-Bahar Candan kardeşler, Bahar Candan’ın kafa karıştıran paylaşımları yüzünden magazin gündeminden bir türlü inmemişlerdi.

Magazin medyasının sürekli takibinde bulunan Nihal-Bahar Candan kardeşler Armağan Çağlayan’a verdikleri röportajda tüm soruları yanıtladılar.

İşte o yanıtlar:

“Eser’in villasından kalabalık bir parti vardı. Murat Boz da oradaydı. Eğlendik, bitti. 19 ve 21 yaşındayız. Yaşı küçük iki kızın üzerine bu kadar gidilmemeli.”

“Biz düzgün kızlarız. Gece kulübünde bile alkol almıyoruz. Çünkü alkol yasağımız var. Babamız çok dindar ama kimse bunu bilmiyor. Sigara bile içmeyiz. Her türlü kan, akciğer testine girebilirim. Raporlarını verebilirim.”

Candan kardeşlerin geçtiğimiz günlerde fotoğrafları basına yansıyan babaları Yardımcı Doçent Doktor Hakan Candan’la ilgili, yaptığı  işler ve paylaşımlardan dolayı  “muhafazakâr akademisyen” başlıkları da gündeme oturmuştu.

“Bizi Cicişlere benzetme konusuna hiç girmeyelim. Çok çirkin bir benzetme, hakaret gibi.”

Candan kardeşlerin bu açıklaması geçtiğimiz günlerde konu ile ilgili paylaşım yapan cicişlere cevap niteliğinde olmuş. Esra-Ceyda kardeşler bu defa çok sinirlenecekler 🙂

“00.00’da evde olma kuralımız var. Yaşı küçük bireyleriz. Başımıza kötü bir şey gelir gerekçesiyle ailemiz biza korumacı yaklaşıyor. İstanbul’daki evimizin kapısında kamera var. Mersin’deki babam bu kameradan ve kaçta girip çıktığımızı, kimin gelip gittiğini takip ediyor. Kamera babamın cep telefonuna bağlı.”

“Açık konuşmak gerekirse bunları reyting adına yaptım. ‘Bahar salak’ diyenler aldanıyor. ‘Bahar çok zeki ve sizi trollüyor’ Onları trollediğimi, kandırdığımı anlayamıyorlar.” açıklamalarıyla instagram üzerinden yaptığı paylaşımları, insanların kafasını karıştırmak amacı ile yaptığını da belirtmiş oldu 🙂