Connect with us

SOSYAL MEDYA

Apple Resmi Instagram Hesabını Açtı! Sizi Aramızda Görmek Ne Güzel

Markaların facebook, twitter, instagram gibi mecraları aktif kullanarak takipçileriyle sürekli iletişim içerisinde oldukları bir gerçek. Hemen hemen tüm bilindik markaların bu mecralarda aktif birer hesapları ve binlerce takipçisi var. Hal böyle olunca  iTunes, iBook gibi Apple uygulamalarının sosyal medya hesapları varken neden sadece kendine ait bir instagram hesabı olmadığı merak ediliyordu. Apple sessizliğini bozdu ve  iPhone ile çekilen fotoğrafları tanıtmak için ilk resmi instagram hesabını açtı.

İlk 5 saatte yaklaşık 75 bin takipçiye ulaşan hesap şimdilik sadece Apple’in diğer ürünlerinin hesaplarını takip ediyor. Hesap profilinde, reklam panolarından da hatırladığımız “Shot on iPhone” yani “iPhone ile Çekildi” sloganını kullanan Apple, takipçilerini iPhone ile çekilen fotoğrafları #shotoniphone etiketiyle paylaşmaya davet ediyor.

Apple’ın kullanıcı kitlesini ve iPhone’un giderek artan çekim kalitesini düşündüğümüzde hesaptan gelecek diğer orijinal paylaşımlar oldukça merak uyandırıyor doğrusu. Takip etmek isteyenler instagram.com/apple hesabından ulaşabilir.

Kaynak

Oy ver

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükselişe Geçenler

Merhaba!

Forgot password?

Hesabın yok mu, hemen açalım! ÜYE OL

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…